Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

dárková karta


kuldis_dan

Otázka

Zdravím otázka dostala se mi do ruky karta urřená pro německý trh mám ale český psn učet je možnost jak ji uplatnit v čechách (hledal jsem zde na foru a našel jsem jen info že bych měl založit druhý učet ) nějak mi to neni jasné děkuji za jakoukoliv radu 

513u3JPHGCL.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 1

Nejdřív bych zkusil pro jistotu kód načíst na svém českém účtu. Předpokládám, že ti to kód nevezme, tak pak si založ nový německý PSN účet, dobij na něm kartu a můžeš nakupovat na německým storu. Hry pak můžeš hrát na svém českém účtu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

na cz účet no nejspíš nepude, dobíjí to Eura. jde to jernoduše zkusit zadáním kódu ve store. buď ti to napíše není možno aktivovat v téhle krajině nebo něco jiného. dokut nepotvrdíš kód se nepoužije. Založení dalšího účtu je snadné, jako zemi zvolíš Německo zadáš nový email a pak přes store dobiješ kredit. Případně lze kartu i prodat zde na fóru, při zaslání kódu předem ověřeným lidem a následné platbě bych problém neviděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

pokut by to neklaplo, klidně je vemu za cenu 800kč=50€. Běžně tady na fóru jsou k dostání 1000kč kredity za 700kč. Klíče předem, po kontrole funkčnosti posílám obratem peníze na účet. díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Aha, jestli to nebude tím ze jsem natahal hodne bezplatného obsahu a $ jim jeste neposlal :-)

 

Prosím vás, kde seženu 50$ redeem code do USSTORE?

 

Protože kartou se zaplatit nedá, musi to byt americká karta a paypalem asi taky ne...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu