Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

otazky ohledne Ipod Touch


sasa.lohr

Otázka

Jsem nove majitelem Ipod touch 2g 32Gb

JB uz mam od predchoziho majitele, a tak nemam paru proc a jak to vse funguje

s Itunes uz jsem se skamaradil, ale zda se mi, ze mam problemy s nejakymi aplikacemi

1) kdyz spoustim cydii, tak se nacita strasne dlouho, mozna to je normalni, ale napr. installous je zapnuty okamzite. Kdyz jsem spoustel cydii naposledy, pri projizdeni mi zacala hlasit errory a pak se to seklo

2) Kdyz jsem si chtel stahnout aplikaci z installousu, tak se mi vetsinou nic nestahovalo, nebo se to pri instalaci zrusilo. jeste se mi nepodarilo aplikaci z istallousu nainstalovat.

3) Nejake aplikace (harry potter lego, asphalt 4) se mi pri synchronizaci s itunes jakoby naistalovaly, ale okamzite se zase smazaly

Jine (ACII, Gangstar) se mi zase pri zapinani vyply

pomuze restore?

pokud ano, smaze se mi uplne vse? nerad bych zase vse nahraval znovu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

17 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Doporučoval bych ti restore. Stáhni si z nějaké stránky iOS 4.1 a v iTunes shift+restore ;) Pak udělej Jailbreak a naistaluj Cydii a z ní stáhni "Appsync for 4.1". Mělo by ti to zase fungovat. ;)

Nerestoruj ze zálohy v iTunes! A přístě řekni jaký máš iOS, pomůže to těm co ti poradí. ;) ZDUŘ! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jaky máš IoS?Z installousem jsem měl taky problémy,stahuj přes kompa z apptrackr.org

u te cydie,udělal jsi všechny upgrade?(mobilesubstrate,...-je to potřebně pro správný chod ipodu s JB),jinak vždy když nahoře něco najíždí,a pak to píše reloading data,tak to nech všechno dojet při startu,protože ta cydia nemá potřebné data pro stažení dané věci,a proto ze začátku najíždějí,je to fkt pomalé,a musíš mít s tím trpělivost

jinak aby ti fungovaly správně cracknute hry,tak musíš mít aspon jednu koupenou(klidně free) hru z appstore

a pokud se ti hra sekne(restartuje)vždy,tak je blbě cracknuta,musíš jí stáhnout od jiného crackera

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak abych to shrnul

FW mam 4.0

ma to cenu vse prehrat podle tohoto navodu?

http://console-forum.net/tema/96103-jailbreak-ios-4-iphone-3g-amp-ipt2g-redsn0w

mam vse stazene, jen to provest. Ale aby se neco nepokazilo, kdyz to uz mam

Itunes mam verti 10,1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1.KROK:Najed do nastavení,dej obecné-obnovení-smazat všechny data a nastavení a pak připoj iPod k iTunesu a potvrd ho

(pokud chceš nahrat 4.0 přes itunes,tak ti tam itunes nehodi 4.0 ale 4.2.1,protože je nejnovější)

2.KROK:a pak můžeš udělat JB s redns0wem,ale je možné,že ti to nepůjde-je jen pro MB modely(pokud máš MC,tak ti to nebude fungovat)

ale lehčí je najet do safari,napsat tam jailbreakme.com a ono ti to JBkne ipod bez kompu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ale fakt nejlepší je jailbreakme,je rychlejší a funguje pro oba modely

pokud chceš 4.1(je rychlejší),tak jak říkal kozel97 nainstaluj (nevím jestli to půjde popřípadě zkus tinyumbrellu),a pak udělej JB přes greenpoison

ale nejlehčí je si stáhnou sn0wbreeze 2.1 a přez ni udělat custom FW(už je v něm cydia),pak na konci nahrat pwned_DFU(sn0wbreeze ti to nabídne)

a pak jen SHIFt+restore v itunesu a vyber Custom FW,na ploše(respektive tam kde jsi stáhl sn0wbreeze,a iOS)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ok takze mam verzi MB

jdu to teda prehrat

jde mi stahovat akorad z filedude.com

sice to trva tak 40minut, ale alespon neco

nasel jsem tento navod

http://www.letemsvetemapplem.eu/2010/09/22/jailbreak-firmwaru-4-1-na-iphonu-3g-a-ipodu-touch-2-generace/

chapu to dobre, ze amm nejdrive updatovat na OFW 4.1?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

pokud máš MB,tak to máš parádní,JB ti pujde na jakemkoli FW,protože našli chybu v bootroomu(pouze MB,MC mají nový bootroom),a tu apple spraví jedině tak,že bys jim poslal iPod.Takže JB máš navždy,takže pokud ti nevadi projít na nejnovější FW,tak dej v iTunes restore,iTunes ti stáhne nejnovější FW a nainstaluje ho,pak udělej JB přes Redsn0w 0.9.6beta6

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím, mám Touch 3G , taky jsem na iOS 4.0 měl nějaké problémy. Nakonec jsem přehrál iOS na poslední 4.2.1 a udělal JB od RedSn0w, ale je to tethered, takže po rebootu máš zase NoJB. Což znamená že app musíš tahat přes PC nejlépe z http://apptrackr.org/ jak bylo už řečeno. Jinak po vánocích by měl vyjít Untethered JB na 4.2.1 a to pojede i Instalous atd.

Tak bych to možná zkusil takhle, hry bez problému jedou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

prave tak jsem na to sel, ale v Redsn0w se mi FW 4.1 neotevre, sekne se to pri nacitani serveru (hned pri prvni "carce")

kdyz jsem tam dal FW pro iphone, okazite se to naceto

http://www.letemsvetemapplem.eu/2010/09/22/jailbreak-firmwaru-4-1-na-iphonu-3g-a-ipodu-touch-2-generace/

na teto strance totiz maji odkaz na fw 4.1, ale kdyz to stahnu je to verze iphone, teda alespon je to tak pojmenovane

nebo je to FW pro oba a jen se nainstaluje urcite casti pro oba typy?

musim tam totiz zadat, ze nemam MC verzi

jeste me napadlo, co kdyz mam 3g? jak to vlastne poznam?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ipod touch 3g určitě nemáš,protože 3g mají už všechny nový bootroom,takže jsou všechny MC,jo a taky pokud nemáš v ipodu multitasing,tak máš 2g,protože 2g má menší RAM

takže k tomu installousu,musíš přidat repo:

http://repo.insanelyi.com a hedat install0us

http://cydia.hackulo.us a hledat installous

oba by měly jet,vyber si

PS:když budeš dělat restore tak upgradni rovnou na 4.2.1,je zase o trošičku rychlejší,a JB je na ním lepší(nová cydia-možná taky rychlejší)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu