Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Need For Speed Payback


Kabis

Recommended Posts

Chybí mi  ty streetové závody ve stylu underground, tuning úpravy vozidel, open world, lepší online, ranked systém, možnost závodění v rámci crew (party proti sobě) atd. na tohle nové NFS nejsem moc zvědavý. Věřím že arkáda to bude super, očekávaní to však nenaplní.

NFS2015 rychle omrzela, tam se defakto dokončí příběhová linie (která mimochodem stála za nic), párkrát zazávodíte s kamarádem a to je asi tak všechno, traffic a oteřený svět nebyl moc vyladěný naháněčky s policí hodně chabé. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z NFS2015 mám platinu, hra mě i docela bavila, ale jak píše Buladog... chtělo by to nejlépe remake undergroudnu... ať už 1 nebo 2 .. ve dvojce to byla pecka, pouliční závody, dragy, srinty, okruhy.možnosti tuningu, lazení auta v depu ... :) u toho se dali trávit desítky hodin 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 6 months later...

Dávám do kupy svůj vozový park, konečně jsem dosbíral součástky na VW Beetle kterého chci upravit na dirt, k mému překvapení jsem zjistil že celé auto je zase od ranku 1 i když jsem s původním dirt autem měl karty hodnoty 10 a více, máte nějakou metodu jak ty karty farmit rychleji ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D no nakonec je jediná možnost prostě s tím autem začínat od startu jezdit závody a postupně to upgradovat, abych toho WC dostal na 300 tak jsem utratil téměř 350 tísic (za závod který má cca 3 - 4 minuty máš 12k), to je cca 2-3h farmení, nejhorší je že ani nevíš jestli to auto pak bude stát za to :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu