Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Co dát holce k vánocům ?


Wind

Recommended Posts

Zdravim,mám takový hloupý dotaz,poradte co bych mohl dat holce k vánocům mě toho moc nenapadá jediné co mě napadlo jako maličkost toto

http://www.apple.com/cz/ipodshuffle/

má ráda zelenou barvu tak bych jí koupil zelenej co myslíte je to dobrej nápad?děkuji

EDIT:není to na zítra má to 2 týdny čas :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 52
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Kolik Ti je let proboha? Tipuju, ze jsi jeste nactiletej - je hovadina v tomhle veku kupovat tak drahe darky holce, se kterou nemas nic vaznejsiho. Holek jeste X vystridas a takhle do ni strilet penize je hovadina. Stejne si ji nekoupis.

Takze ji radeji nekam pozvi na sklenicku, na nejake romanticke misto nebo ji kup nejake pekne (spodni) pradlo a bude to tak darek i pro tebe ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,mám takový hloupý dotaz,poradte co bych mohl dat holce k vánocům mě toho moc nenapadá jediné co mě napadlo jako maličkost toto

http://www.apple.com/cz/ipodshuffle/

má ráda zelenou barvu tak bych jí koupil zelenej co myslíte je to dobrej nápad?děkuji

EDIT:není to na zítra má to 2 týdny čas :)

Vibrátora,dejte si vecere a pak ji stim pomoc...procte te si manual...a jedete

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo sorry doplnuju info..no mně je 15 jí je 14 a je to moje holka takže sklenka je blbost a na lovely plyšáčky už jsem alergickej...spodní prádlo by asi taky nebyl nejlepší nápad....na ceně za dárek nezáleží jde o to jestli si myslíte že by jí to udělalo radost...(btw: obyčejnou mp3 jí kupovat nechci :)

Edit: hodně mi na ní záleží a nejsem tip kluka co střídá holku každej měsíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pásek je dobrej nápad ale taky neznám její rozměry,stejně tak oblečení atp. podobné věci ...s těma je to složitý a chci aby to bylo překvapení a ne abych se jí ptal na velikost trička :-)

EDIT:ne naspal..žádný debility tipu vybrátor,robertek a podobný pičoviny nepřipadjí v úvahu :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jestli se ti chce dát 2k za iPod, kterej nemá ani display, tak jí ho kup. Myslim, že Mini by byl asi nejvhodnější, ale v 15 bych to 100% nekoupil. A nějaký pěkný tričko je podle mě vhodnej dárek, a když nebudeš vědět velikost, tak kup Sko, vždy se dá vyměnit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jestli se ti chce dát 2k za iPod, kterej nemá ani display, tak jí ho kup. Myslim, že Mini by byl asi nejvhodnější, ale v 15 bych to 100% nekoupil. A nějaký pěkný tričko je podle mě vhodnej dárek, a když nebudeš vědět velikost, tak kup Sko, vždy se dá vyměnit ;)

Furt lepsi koupit nemsi nez vetsi...ale bral ybch ten pasek...

A nebo nejaky treba srdicko na krk...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

srdíčko na krk? to si myslím že už moc nefrčí :D

jinak tričko taky dobrej nápad má ráda Roxy tak bych mohl zajít do quiksilveru a kouknout tam na něco :D

ale tím pádem bych musel jít s její kámoškou protože budu mít asi trošku jinej vkus :D

zatím děkuju za rady , jo a ten iPod stoji 1200 ale to je jedno....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Furt lepsi koupit nemsi nez vetsi...ale bral ybch ten pasek...

A nebo nejaky treba srdicko na krk...

Budeš říkat :

A (Myslel jsem, že jsi hubenější) - malé tričko

B (Myslel jsem, že jsi tlustší) - velké tričko

=> je to úplě jedno, když nekoupíš přesnou velikost budeš v háji :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu