Jump to content

Wind

Members
 • Content Count

  433
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  100%

About Wind

 • Rank
  Member

Informace

 • Work
  Microsoft corp. Czech Republic
 1. Samozřejmě, že to jima být může, ale v tvém případě neni. iPod touch 4g už byl slabší na iOS 5 a permanentně tam něco padalo i bez jailbreaku a to jsem vyzkoušel už několik kusů na porovnání. Takže si myslím, že problém je tady. Musíš přes iTunes, nebo přes nějakej fakin prográmek typu iExplorer. Doporučuju kouknout na google :D
 2. To píšeš brzo :D koukni se na youtube, už se v pokemonech moc neorientuju :/
 3. Wind

  iPhone 5

  Nevím, jestli mám špatnej kus, ale rozhodně budu radši, když mi bude fotit stejně jako každýmu a nebude mi v něm klapat než aby mi fotil stejně jako každýmu a společně s miliardou lidí na světě mi v něm klapalo:))) Každopádně to nebyl problém, proč jsem telefon reklamoval. -truestory možná tak na fóru plný retardů, bohužel, ve skutečným světě bad joke :)
 4. Wind

  iPhone 5

  Blesk vážně vůbec neklape, což nechápu, protože alespon trochu klapal snad u všech iphonů co měli vystavený v Apple storu a tlačítko home samozřejmě neprokřupává a už funguje tak jak má. :)
 5. Wind

  iPhone 5

  Na reklamaci jsem ho donesl 26.11. ... dnes mi přišel nový kus. :)
 6. Wind

  Reklamace iPhone 4

  Vyreklamujou ti to a dostaneš novej kus ;)
 7. Wind

  iPhone 5

  Tahle chyba (zpoždění blesku) byla vyřešena nejnovějším updatem iOS. :)
 8. Wind

  iPhone 5

  Zamrzí? Nejvíce mě zamrzelo, že s přehledem nejdražší mobil na českým trhu je takovej shit, co se týče konstrukce. Samozřejmě... vypadá luxusně atd., ale klapající foťák, jako normální vlastnost telefonu, na spoustě mobilu zku*vený tlačítko home, displej (údajně nepoškrábatelný), na kterým se mi v kapse, udělal škrábanec... pochopil bych u telefonu za 6 000,-, ale u iPhonu za 17 000,- opravdu ne. Každopádně nevyvracím, že po SW stránce nemá chybu a práce s ním je skvělá. :)
 9. Wind

  iPhone 5

  to znám, taky sem ho dojebal lehce na akci. Teď ho budu reklamovat, protože mě fakr se*e jak děsně klape v tom fotáku v porovnání s ostatníma pětkama a kuli křupajícímu tlačítku home + občas se mi stane, že se aplikace sekne naskočí logo jablka a hodí mě to na zamčenou obrazovku... :) V pondělí to nesu do Vodafonu tak pak dám vědět, jak dlouho trvala reklamace.
 10. Wind

  iPhone 5

  Vole, můžeš si pro něj dojít hned v první den do Vodafonu a s ještě ušetříš... :)) Opravdu nechápu nakupování iPhonů z netu (kromě apple.cz) je to fakin předražený a v kamenný pobočce Vodafonu nebo T-mobilu to vyjde levněji.
 11. Wind

  iPhone 5

  Tojo, jsem zvědavej, jak dlouho to budou u Vodafonu řešit. Mám za to, že první rok záruky jdou veškeré reklamace normálně přes Apple, ale o druhý rok už se stará Vodafone a jeho slavné servisy... každopádně opravdu nevím, co budu dělat po dobu reklamace z tou jejich pojebanou simkou...
 12. Wind

  iPhone 5

  U toho foťáku to možná normální je, ale rozhodně ne v takovým rozsahu jako se to děje u mě. Mám k dispozici i dalši iPhony 5g. abych to mohl srovnat. A to křupání tlačítka home vážně neni normální vlastnost. :)
 13. Wind

  iPhone 5

  To si piš, že má. Součástí bílé verze iPhonu je hliník v jeho základní stříbrné barvě, do který když se udělá škrábanec tak neni vidět... U toho bílýho skla je to naprosto stejná, zkrátka na tom bílým jsou škrábance vidět mín než na černým. Kdyžto černá verze má taky orig. stříbrný hliník, ale přestříkaný na černo takže když se do toho hliníku udělá větší škrábanec, tak má stříbrnou barvu. Naštěstí to tak lehce poškrábat nejde. :)) Jinak už mě celkem štve to klepání autofocusu na fotáku, opravdu mi to tam chrastí nějak abnormálně + tlačítko home mi nějak divně křupe, ikdyž přes něj přejíždim jenom prstem... opravdu docala nepříjemná věc na produktu za 17k... Takže to budu muset řešit reklamací, kterou lidi, kterým se to děje na netu doporučují. Opravdu jsem zvědavý, k čemu mi teď bude ta fakin nano sim... resp. co mám asi tak používat po dobu reklamace iP5?!
 14. Největší kvalita, co kdy šla do mých uší byly - Bowers & Wilkins p5... ale já mám Beats Mixr a vyhovujou mi jak zvukově tak vzhledově a hlavně jsou odolný takže se s nima jen tak něco nestane. :))
 15. Pane silně retardovaný, na tohle nemám nervy
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy