Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nový Minecraft? K Rozdíly


TatkaSoptik

Recommended Posts

Ahoj, už týden mám na X1 dvě ikony Minecraft. Stará verze funguje zatím normálně. Nová verze mi taky funguje, ale nejsem si jist, zda se jedná jen o trial. Pokud je to trial, znamená to, že si Minecraft budu muset koupit znovu se všemi doplňky? Hádám, že stary Minecraft už nebude mít podporu a nebudou chodit záplaty.

Nerozumím tomu. Může mi v tom někdo udělat jasno? Děkuji.

 

Odesláno z mého PRA-LX1 pomocí Tapatalk

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Je to jen novější verze tu starou klidně smázej a používej jen tuhle nahranojou se ti tam i starý světy a i doplňky .. udělali to aby sjednotili hru na všech zařízení tet to můžeš hrát kdekoliv můžeš to rozehrát na Xboxu a pokračovat na mobilu nebo PC... Právě hledám pár hráčů co by chtěli hrát a koupit server je to 8 dolarů na měsíc kdyby hrálo 4- 5 lidí tak byla zanedbatelná částka 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Je to jen novější verze tu starou klidně smázej a používej jen tuhle nahranojou se ti tam i starý světy a i doplňky .. udělali to aby sjednotili hru na všech zařízení tet to můžeš hrát kdekoliv můžeš to rozehrát na Xboxu a pokračovat na mobilu nebo PC... Právě hledám pár hráčů co by chtěli hrát a koupit server je to 8 dolarů na měsíc kdyby hrálo 4- 5 lidí tak byla zanedbatelná částka 
Kdyz se na ten novy Minecraft divam ve Store, nabizi mi to Play a Buy 590Kc (nebo tak nejak) . Děsí me to [emoji23] Neukazuje mi, ze jsem vlastnik.

Odesláno z mého PRA-LX1 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu