Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FORTNITE


Hráč123

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Dorazil xone x patch...vylepsuje rozliseni a prebira epic nastaveni detailu z PC..vetsi dohled, detailnejsi stiny a motion blur, ostrejsi obraz...no zkratka vse pro zlepseni zazitku pri battle royal....bohuzel v singleplayeru ve velkych bitvach dropuji fps az ke 20ti takze tam je to velice neuspkojive...pokud ale jako ja hrajete pouze battle royal tak krom limitu na 30fps dostavate PC detaily, ktere jak rikam podstatne zlepsuji dohled do dalky a tak i vase sance spatrit nepritele na vetsi vzdalenost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 6 months later...

Ahoj.Chci se zeptat. Koupil jsem si Xbox live zlaté členství a hru Fortnite Deluxe Founder's Pack. Stáhnul jsem si i Fortnite Battle Royal ale vůbec mi to nejde spustit. Do menu hry se dostanu a Xbox live mi frčí. Když dám play tak mi píše matchmaking a po načtení mi pořád píše socket failed (0) nevíte někdo prosím vás co s tím? Už si vůbec nevím rady.Předem díky za odpověď. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu