Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fortnite: Battle Royale


MaraTFSI

Recommended Posts

Hraje to tu nekdo? Hodne jsem sledoval let's playe Playerunknown's Battlegrounds a todle je skvela volba jako alternativa. Je to skoro to samy a vzhledem k nulovy cenne to hraje i dost lidi. Pokud nekoho zajima tendle zanr her tak je to povinnost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo sem tam jsi to zahraju , je to teda hodně rychlé, štestí lootingu a někdy o kooperaci když máš tým. Ten crafting je původně spíše dělaný pro PVE ale nechali ho i v pvp režimu a poslouží to dobře jako obrana, popřípadě jsi rychle vybuduješ schody na střechu nebo vylezeš na horu. Někdy když dopadnu na špatné místo tak žiju průměrně cca 1 minutu.. raději pak volím klidnější místa, V klidu jsi udělám loot a potom se pomalu přes okraj dostávám do středu. OP je Scar-H a pokud lootneš AWP tak vypneš hráče na jedničku.  Ověřilo se mi hrát v týmu, zaprvé je to mnohem zábavnější a hlavně tě muže kolega zvednou v případě zásahu. Parkrát jsi to ještě dám ale moc dlouho u toho nezůstanu, jsem spíše fanda PUBG a kdyby Sony vyjednalo dobudoucna tuhle hru i na PS4 bylo by to super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V parte se to hraje opravdu lip a je to mnohem vetsi zabava. Ted vysel novej update a kdyz opomenu spoustu mensich vylepseni tak hlavni zmena je moznost levelovani a odmen. To mi tam do ted chybelo protoze kdyz clovek vyhral tak z toho stejne nic nemel. Ted se da hnat za expama a naslednyma outfitama atd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně ono je to spíše pro ty fanoušky, jsou zde i mikrotransakce které ti umožní jsi ty outfity a různé vybavení dokupovat. Po pár hodinách hraních jsem usoudil že mě to nějak extra nechytlo, sledoval jsem stream jednoho hráče který tam má už přes 400 herních hodin, nechápu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu