Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bílé obrazce u her na tmavém pozadí


killl

Recommended Posts

 

Zdravím,

prosím o pomoc při řešení problému ohledně připojení přes hdmi. Mám televizor Samsung a přes hdmi mám připojenou herní konzolu PS4 slim s posledním firmware 5.01. V posledních dnech (týdnech) se mi objevují přes černou barvu takové bílé čtverečky. Když je třeba ve hře noc, celá obloha je poseta těmito útvary. Je to taková síť pravidelně opakujících se útvarů (viz obrázky). Na jednom obrázku je screen ze hry, který se na pc zobrazí normálně, na druhé je vyfocené, jak se zobrazuje na tv. Zkoušel jsem připojit ke třem tv. Na dvou Samsung to na obou dělalo, na tv LG bylo vše v pořádku, tak nevím. Mám pocit, že poslení firmware 4.7x než byl 5.0 to nedělal.  Každopádně dřív to nedělalo. Tak jestli máte někdo nějaký nápad, budu vděčný, děkuji.

Screen ze hry.jpg

Takhle se zobrazuje na tv.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď mě napadlo, že ta LG na které to funguje je hodně starší LCD a je jen HD, tak když jsem PS4 přepnul do rozlišení 720p, tak je to najednou už skoro dobré. Z dálky z které hraju téměř neviditelné, z blízka tam ještě něco je, ale je to o hodně lepší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu