Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Rady pro amatéra Xbox kinect


r.o.m.e.k

Recommended Posts

Ahoj,

včera jsem rozchodil nový Xbox a jelikož se s ním učím, mám hodně otázek na zkušenější hráče. Začal bych otázkou: ve hře Motion sport ke Kinectu nejsou otevřeny všechny podsporty... například u lyžování jsou otevřené jen dva ze šesti .. jak docílím otevření dalších (např. skoky)?

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK..děkuji...je to tak

Kolik mohu mít na HDD uloženo profilů? Nedostal jsem český manuál. Chtěl bych, aby jsme ho mohli používat dva a každému se připisovali jeho rekordy. Zatím se připisují všechny besty jen jednomu, protože hrajeme dva na jeden profil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK..děkuji...je to tak

Kolik mohu mít na HDD uloženo profilů? Nedostal jsem český manuál. Chtěl bych, aby jsme ho mohli používat dva a každému se připisovali jeho rekordy. Zatím se připisují všechny besty jen jednomu, protože hrajeme dva na jeden profil.

Profilů si můžeš pořídit , kolik potřebuješ . Je to neomezené .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK..děkuji...je to tak

Kolik mohu mít na HDD uloženo profilů? Nedostal jsem český manuál. Chtěl bych, aby jsme ho mohli používat dva a každému se připisovali jeho rekordy. Zatím se připisují všechny besty jen jednomu, protože hrajeme dva na jeden profil.

Existuje aj ofic. stranka xboxu - xbox.com a v nom mas aj hladanie...tvoj pripad "profil", azda nieco najdes http://live.xbox.com/cs-CZ/SiteSearch/Search?q=profil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu