Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Dotaz ohledně MTU


arajnoha

Otázka

Dobrý den,

včera jsem si koupil Xbox 360 Arcade a potřebuji hrát po internetu. Vzhledem k výbavě je jasné že musím použít LAN. zkoušel jsem test connection na Live ale chyba byla u MTU. Vedu připojení doma přes ADSL modem do wifi routeru a odtud teprve do xboxu. ve wifi routeru jsem tedy nastavil MTU na 1500 a pořád nic. Tak jsem ještě zkusil napřímo (z ADSL do Xboxu) a také nic.

Prosím vás tedy o radu, jak mám dál postupovat nebo co dělat ?

Díky moc

Rajnoha:?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

20 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

četl jsem jej, ale nějak jsem nepochopil chybu. Chci prostě vést internet z wifi routeru ethernalem do xboxu, tak jak tak mi to háže MTU chybu, nevím tedy jestli mám starý, mám 2.0.6683.0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Kde jsi přišel k tak starému DB ? Na live se jinak nedostaneš k hraní , než s DB 12611 . Ale nevím jestli to má souvislost i s testem připojení . 12611 si stáhni třeba tady :

http://www.uloz.to/6761895/2-0-12611-0-zip

Pomocí WinRaru to rozbal a dej soubor„ SystemUpdate “ na flešku .

Flešku zastrč do vypnutého xka a xko zapni .

Mělo by ti to nabídnout , jestli chceš update.

Dej yes a nahraje se update dashboardu do xka .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Našel jsem k tomu toto:

E71: Dashboard Error - Error within Xam.xex: possibly a dashboard update error, Check below in the "Console Reset Codes" for instructions. If that does not work there is no other solution and the console must be sent back to MS for repair.

Odkaz dále zde: http://forums.xbox-scene.com/index.php?showtopic=484726

Můžeš zkusit "console reset codes"

Vypadá to, že se něco pokazilo při updatu, snad ot pomůže, případně jedine MS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

chlapci, vy ste UPLNE PRASATA !!! to co mu radite, ze najnovsi dashboard?? ten Xbox je JTAGnutelny !!! ma hodnotu po tomto vykone bezmala 8000-10000 kc !!!

edit: s novym dashboardom stratil absolutne na hodnote, rovno sa im podakuj, mohol si mat plne hacknuty xbox - plne arkady, DLC, ftp, neoriginalne hdd, hranie hier bez napalenia, proste uplne vsetko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
chlapci, vy ste UPLNE PRASATA !!! to co mu radite, ze najnovsi dashboard?? ten Xbox je JTAGnutelny !!! ma hodnotu po tomto vykone bezmala 8000-10000 kc !!!

edit: s novym dashboardom stratil absolutne na hodnote, rovno sa im podakuj, mohol si mat plne hacknuty xbox - plne arkady, DLC, ftp, neoriginalne hdd, proste uplne vsetko

Pokud sis nevšiml, tak v prvním příspěvku píše, že chce hrát po internetu... Každý má jiný názor a potřeby, požadavky, tak nemusíš kolegu plašit takovými zprávami, aby si zase myslel, že je něco špatně...

Popsal svůj problém a ten je vyřešen, od toho to fórum je!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zoombik: to je pravda, ale to ze napisal verziu dashboardu ste ho mali upozornit na tuto moznost a nie ho tlacit do update dashboardu, je to velka skoda, tieto xboxy sa naozaj velmi tazko zhanaju a ich cena rapidne rastie ... tu ani nejde o to ze chce hravat po nete, ten xbox mohol v takom stave ako bol vymenit za Xbox 360 S 250 GB + Kinect

jtag.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak jsem se to pokoušel udělat podle tohoto ( http://portforward.com/english/routers/port_forwarding/Dlink/DI-624/Xbox_Live_360.htm ) ale pořád nic, pokud ta ip,dns atd. zadám ručně, tak je to stejně jako automaticky, jinak si to bere automaticky ip 192.168.0.157 a v routeru d-link jde nastavit virtual server jen na 192.168.0.XXX a v tom návodu mají ip od poskytovatele tak nevím :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak mu nastav manualnu IP tu istu ako automaticku - 192.168.0.157, a virtual server nastav tiez na 192.168.0.157 s tymi portmi (ta maska co spominas 192.168.0.XXX sedi, namiesto XXX das 157)

predpokladam tvoje nastavenie ak je router na 192.168.0.1

IP xbox: 192.168.0.157

Gateway: 192.168.0.1

DNS (automaticke, alebo): 192.168.0.1

Subnet Mask: 255.255.255.0

ak ti stale nejde, chyba moze byt aj napr. v zlom kabli, v zlom rj-45 porte na routeri (ze to mas pichnute do WAN), alebo nastavenie v routeri

pripadne mrkni sem: http://forums.dlink.com/index.php?topic=11216.0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

děkuji tedy za cenné rady :) už mi jede live (dokonce 1 mo. trial gold) a vzhledem k tomu ze mam Arcade, tak jsem zjistil, ze se da flash-ka pouzit jako uloziste stejne jako MS karta ;) takže stahuji traily a dema. ještě jednou díky moc, za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu