Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Všeobecná diskuze o iPadu


Enty

Recommended Posts

Přístroj od Applu je citová záležitost. Určitě bych bral ten. Pokud nejsi závislí přímo na hrách, kup si Ipad, pak třeba klávesnici atd. A máš z toho skoro PC. Určitě jde o design a jak to pojmeš. Pokud si na tom i celkem dobře. Můžeš vesele nakupovat na appstoru. A je to potom paráda. USB přímo nemá, ale máš k němu kabel s dokovacího konektoru -> USB takže normálně připojíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se ti nejdná o hry tak určitě iPad. Jestli hry tak má konzoli, a nebo by si pořídil nějaké pořádné herní PC. Mám notebook a mám v něm pár her, ale když ho někde beru tak si na hry stejně ani nevzpomenu. Na co flash ? Na reklamy ? (tím, ale nechci říct, že flash je na nic, nebo tak, ale že to s tím někteří trošku přehánějí) iPad je elegantnější a má celkem velkou výdrž, lépe se na něm čtou knihy atd. Takže ses rozhodl správně tím, že si zvolil iPad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už se tady o tom tak diskutuje měl bych taky jednu otázku. Myslíte že iPad je špatný na hry? Poslední dobou uvažuji o koupi, ale nějak nevím jak se rozhodnout. Chtěl jsem iPod touch, ale tam by bylo využití jenom na hraní a hudbu. iPad bych využil na daleko více věcí, ale jak je to na něm s hraním? Entymu ho doporučujete pokud to nechce na hry, tak proto se ptám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já vím co je na iPad za hry ptal jsem se hlavně kvůli tomuhle:

Když se ti nejdná o hry tak určitě iPad

Vyznělo mi to jako že iPad nedoporučuje na hry a rád bych věděl proč, ale možná to myslel jenom ve srovnání s konzolí nebo hrami na pc, když se tu diskutuje o iPadu a notebooku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FreeMan: Doporučujou mi ho pokud ho nechci na hry ve srovnání s notebookem což je jasný že za tu cenu bych měl o hodně lepší notes na hry než je iPad. Ale ve srovnání s iPodem touch si myslim že je iPad lepší na hry než touch (Hlavně v ovládání ) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,.. Mám iPad 16GB wifi verze.. Je to hezká hračka, ale s notebookem se to nedá srovnat..je to neco mezi mobilem a počítačem.. Hry na to jsou hezké, ale ve srovnání s PC hrami a konzolemi je to proste jako kdyby si na ps3 hrál mario :) .. Já to beru spise na prohlizeni fotek, brouzdani po netu a na filmy.. Na hry a veškeré další funkce využívám notebook .. Takze pokud ti nejde jen o to šmatlat po displeji ( po chvili prestane bavit) tak bych na tvém miste šel do notebooka..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím na koho reaguješ, ale já iPad s notebookem určitě nesrovnávám. Notebook mám a chtěl bych nějaký tablet, který budu nosit každý den, protože notebook denně nenosím. Určitě se mi nejedná o nějaké srovnání s pc hrami, ale o nějaké hry, které zabaví mimo domov. Tablet určitě není pro každého a notebook je asi pro většinu lidí lepší, ale já bych určitě našel využití jako doplněk k notebooku a taky alespoň nějakou tu herní náhradu za PSP, které jsem měl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,.. Mám iPad 16GB wifi verze.. Je to hezká hračka, ale s notebookem se to nedá srovnat..je to neco mezi mobilem a počítačem.. Hry na to jsou hezké, ale ve srovnání s PC hrami a konzolemi je to proste jako kdyby si na ps3 hrál mario :) .. Já to beru spise na prohlizeni fotek, brouzdani po netu a na filmy.. Na hry a veškeré další funkce využívám notebook .. Takze pokud ti nejde jen o to šmatlat po displeji ( po chvili prestane bavit) tak bych na tvém miste šel do notebooka..

Mě, jakožto fanouška applu, "šmatlání po displayi" baví pořád - ipad mám od června.

Jinak si myslím, že iPod a iPad jsou dvě hodně odlišné věci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K ipadu: hry na něm vypadají po grafické stránce dokonale (viz: http://admin.dev.games.cz/uploads/infinity_blade_6a-game13862-img192886.jpg )

a ovládají se taky dost slušně dnes jsem si na něm zahrál když sem si kupoval itouche v istylu a musim říct že to na hraní vubec není zlé, nejdřív bych ho ale vyzkoušel bude to dle toho co ti vyhovuje...můj názor je pouze subjektivní :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu