Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Magic the gathering: duel of planeswalkers


brdeckaf

Recommended Posts

No je tam normalne kamapan proti AI souperum ktera je i docela tezka nejsou to zadny zacatecnici, a pak takovy ukoly kda mas vyhrat kolo uz z rozehrane hry atd. Vysla uz spousta rozsireni, a jak jdes kampani ziskavas novy karty balicky, jediny minus ze si nejde postavit vlastni balicek, ale treba to posleze dodelaji.

Me to teda bavi a zase jsem tomu propadnul jako pred X lety jeste ve skole.

Online moc nehraju zatim, neni skym.Tak prave proto pisi sem :)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to je výborný.. já to jak blb kupuju na us store a oni to po měsíci vydají v eu :) no nevadí, můj nick je Matzeek a rád si s vámi zahraju ;)

to brdeckaf: tak s tim moc nepočítej, že by sis moh stavět svůj vlastní balík.. už takhle maj chudáci AI soupeři co dělat při přemejšlení nad složitější hrou.. těch kombinací by bylo miliony

jinak online je o dost slabší, než třeba na compu přes Steam.. Tam jsem neměl nikdy problém najít soupeře i pro ranked match a tady jsem rád, když najdu někoho na obyč hru.. To bude ale tim, že to ještě nemá tolik lidí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dá se hrát klasicky 1on1 a pak jsou varianty 3 hráči proti sobě, 4 hráči proti sobě a nebo two-headed giant, což je dva na dva.. Každý hráč má svůj deck, spoluhráči mají společné životy (30) a snaží se porazit druhou dvojici.. pravidla podobný jako jeden na jednoho, nic těžkýho na pochopení.. Můžeš hrát samozřejmě za obě "hlavy" sám, pokud nemáš doma spoluhráče :) Jinak budu rád, když si mě přidáš a můžeme někdy zahrát.. nick Matzeek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu