Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Tvrdy restart


horac

Recommended Posts

to neni celykovy restart...potrebuju PSP uvest nejak do uplne celkoveho restartu...restore sice resetne ale nevymaze vsecko...mam problem psp uspat...pokazde se rozblika zelena ledka a pak se vypne...zacalo to delat po instalaci HENU...zkusil jsem smazat flash1 ale nepomohlo to...ale podle me to bude nejaka softwarova chyba jelikoz to nejde uspat ani prez HEN....napada me uz jedine update na novy FW a pak cekat na HEN...:( nebo nesetkal se nekdo s tim ze PSP neslo sleepnout ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano zkusil :( ale zadny vysledek...sice jsem tam vsecko smazal hodilo mi to presne to jak jsi rikal ale stejne kdyz chci psp uspat rozblika se zelena led a psp umre...podle me to HW chyba nebude ne ? asi zkusim updat na 6.3 jestli to neni nekde primo ve FW ta chyba..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nj ale kdyby nekdo tusil co s tim...:( proste z niceho nic to PSP nejde uspat...vsecko tam jede s nicim nemam problem...ale kdyz ho chci uspat tak se rozblika ledka a vypne se...:/ jako neni to az takova hruza...ale porad nahazovat HEN...to se mi nechce...

E: jeste jedna vec je divna po restoru to vetsinou poprve uspat jde...ale pak to zase blika...uz mi z toho jde hlava kolem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FW se neda zadnym zpusoben jako kdyby reinstalovat ze ? protoze to musi byt SW chyba...bud HEN zapsal neco co ted zpusobuje ze PSP nedokaze jit do standby...nebo uz pak nevim...:-/ mam doma nejake nahradni dily jako je vypinac atd...ale to podle me nepomuze kdyz to nejde uspat ani prez HEN..:/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
ja zapnu psp ale obrazovka zustane cerna a zelene svetylko porad sviti,nic nejde ani při nabíjení,ani kdyz to mam presu usb v pocitaci,poradte jestli by se to nedalo nejak resetnout tuzkou nebo treba tak nejak ,nebo proste co s tim :( diky moc za vsechny rady

Ne, neda. Leda ze by jsi mel starou verzi PSP a pak by to slo reinstallnout pres pandoru. Take to muze byt HW chyba na zakladni desce, coz je neopravitelne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu