Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Ps plus trial


Locker

Otázka

Prosimvas nevite jak se aktivuje psplus 14 day trial, na mem usa novem nepouzitem uctu? Ktery jeste nebyl pouzit ani pridan do konzole?

 

Pri objednani pres pocitac na me vyskoci at pridam platebni metodu (YOU NEED A PAYMENT METHOD ON FILE TO PURCHASE THIS ITEM a otevre se update your billing info), tam se nabidne karta paypal a redeem.

 

Prvni dva pochopitelne nejde (nemam usa kreditku) a treti polozkou jsem kuponem navysil kredit, ale ps 14day trial se pritom NEKOUPIL

 

 

 

To je bug nebo feature? Pujde to z konzole? Bohuzel ji nemam u sebe abych to vyzkousel

 

Takze mam krdit na uctu a nemuzu aktivovat psplus trial :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ale pri nejake hre se mi na jinem uctu nechtene "podarilo" aktivovat psplus 3day trial, to je jaka varianta? Vazana na ucet anebo na konzoli?

 

Pres tu konzoli by to neslo zaktivovat ten psplus? Potrebuju to psplusko jen kvuli koupi levnejsi hry se slevou.

 

Ps: muj paypal ucet tam zobrazil moji mc kartu a neproslo to... Napsalo to neco ve smyslu, ze to neni mozne...

 

To bych musel udelat fejkovy paypal a dobit si na nej nejakym kuponem nebo jak?

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Update:

 

Tak jsem to udelal vsjo ok, psplus aktivni na uctu sviti vedle kosiku a uz nejde koupit trial

 

Az na to ze te hra co ma slevu tak se do kosiku vhodila ZA PLNOU CENU

 

neni to nahodou tak ze na slevu musim mit PLACENY psplus? Jakoze na zdarma psplus nejde uplatnit sleva?

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu