Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Hack 4.3 a WBFS manager


alldron

Recommended Posts

Ahoj mám nové wii, udělal jsem softmod na 4.3 pomocí Indiana Jonese a potřeboval bych poradit - když ted chci spustit original hru třeba wii sport resort, dvd najede ale chce to zase update jinak se to nespustí.. Někde jsem četl, že ten update jde vypnout/zakázat přes nějaké hacks.ini a hra se pak spustí i bez updatu - vůbec ale nevím a nedočetl jsem se jak na to,dokáže mi někdo prosím poradit??

A další problém, udělal jsem si na externím hdd nový oddíl na hry, stáhl wbfs manager, a zaseknu se při instalaci net framework, bez kterého manager nenainstaluju. Vždycky to hodí uprostřed instalace nějakou chybu. Zkoušel jsem několik verzí frameworku i manageru a nic.. Mám visty.

Díky moc za každou radu!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týče updatů, ujisti se, že jsi nainstaloval vše potřebné:

http://gbatemp.net/index.php?showtopic=171901

viz sekce o Priiloader:

"Priiloader

optional brick protection; recommended to block disc/online updates.

Run 3. Priiloader 236

Once Priiloader launches, press + to install priiloader.

You may get an error for "loader.ini" and/or "password.txt" simply ignore these.

Restart your Wii while holding reset.

Enable desired hacks and save.

Hack Suggestions: Auto press A at health screen, Block disc updates, Block online updates, Remove NoCopy save file protection, Recovery mode press d-pad..., Region free everything."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 8 months later...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu