Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assetto Corsa - pomoc


Tommino

Recommended Posts

Ahoj, mám na vás velkou prosbu. Bohužel nepatřím mezi časté uživatele a hráče PS4, ale konzoli doma mám :) Nedávno jsem si stáhnul hru Assetto Corsa, chtěl jsem ji hlavně kvůli autu Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio. Po stažení jsem zjistil, že ve hře není, co jsem tak četl po netu, auto je součástí balíčku Bonus Pack 3. Když si procházím PS Store, tak tento balíček tam prostě není :// Poradíte mi někdo, kde je problém, co dělám špatně? To auto do hry prostě chci. Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

musis si to zupdatovat a mel bys to tam mit:

http://www.assettocorsa.net/forum/index.php?threads/good-news-update-v-1-18-is-out-now-for-ps4-bonus-pack-3.49072/

OOD NEWS! Update v 1.18 is OUT NOW for PS4 (Bonus Pack 3)

  1. AC_CM505

    AC_CM505 Staff Member

    We're excited to announce that Bonus Pack 3 is available to download now for FREE on PlayStation 4. (Update v 1.18)

    Bonus Pack 3 includes seven amazing new cars:
    • Alfa Romeo 33 Stradale
    • Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio
    • Lamborghini Huracan Performante
    • Lamborghini Sesto Elemento
    • Maserati Alfieri Concept
    • Maserati Quattroporte
    • Pagani Huayra BC
    …and the community’s most wanted track, Laguna Seca, digitalized through Laser Scanning Technology, ensuring every single detail, every single bump, curb and slope to perfectly match the real counterpart.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 8 months later...
  • 2 years later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu