Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Použití ovladačů z vyšších generací PS, příp XBOX


shpina

Recommended Posts

Ahoj,

   pořídil jsem si tak pro zábavu PS2 FAT s diskem a nějakými hrami (nemám už na hraní tolik času a ty nové hry jsou zbytečně moc komplexní, já si potřebuju konzoli pustit, rozstřílet 1000 emzáků a za 20minut jít spát, cut-scény, příběh, vývoj postavy a tuny detailů okolo jsou pro mě ztráta času, mě zajímá core gameplay). Bytostně ale nemám rád PS ovladače. Pro hraní PS3 a PS4 používám Xbox elitku připojenou přes CronusMax adapter. Hledal jsem na netu, jestli existuje redukce/adapatér pro připojení novějšího controlleru (PS3,PS4, XBOX360,XBOX one) k PS2 a nic jsem nenašel...

Znáte někdo nějakou cestu jak na PS2 používat novější ovladače?

Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky

Co to je?

ještě chápu že jde o nějaký knihovny v céčku, který obsahujou nějaký přemapování, ale co s tim (kromě zkompilování)? je na to někde nějakej návod nebo instrukce? kam to pak nahrát? Musel bych kvuli tomu PS2 čipovat nebo nějak podobně ♥♥♥?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super, díky moc, tohle navíc vypadá, že když tam nahraju libky pro DS3, tak tam budu moct zasunout ten Cronus a přes to pojedu s xboxovou elitkou. Rozhodně to zkusim, moc díky

Btw, našel jsem ještě tohle:adapter 10 doláčů je dobrá cena, škoda těch dalších 15-ti za dopravu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu