Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Wave 7,8,9


burkys

Otázka

Zdravim chtel bych se zeptat jestli na FW 1.61 budu muset patchovat wave 7,8,9 na nizsi protoze doted jsem hry nepatchoval jen kontroloval prez abgx. Proto se chci zeptat jestli je wave 7,8,9 stejna jako wave 6. Take jsem tu nekde cetl ze zadna hra na kinect nema ap25 je to pravda ?? Dekuji a omlouvam se za dalsi zbytecny prispevek bohuzel nikde jsem to tu nenasel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

22 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Dekuji. Ne o 1 DVD mi nejde ale zitra budu platit 4065 Kc Za kinect a doma mam jen 1 DVD. Jinak dekuji mnohokrat za vsechny odpovedi. Jo DVD za 1 euro to mate docela dobre u nas stoji jedno 2 eura :-D

2x10ks Maxell + 5€ dobierka kurierom = 0,66€ za kus http://www.burningmedia.sk/maxell-dvd+r-8x-dl-cake-10.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím , mám takový problém ,.Koupil jsem si Kinect ...Stahl hru KINECT SPORT nevím si rady jak tu hru a ani žádnou jinou rozjet vždycky mi pouze vyskočí jako XBOX video . KINECT SPORT je WAWE 9 přehodil jsem si ho na WAWE 3 ( nejsem si jisty jaký mam FLASH ale když jsem se díval na Fight night round 4 ktery mam jeste v PC tak ten je WAWE 3 a ten sem nějak neupraoval a normálně šlape ) už jsem zkoušel všechno možné 5 DVD v P... dokáže mi někdo PROSIM poradit ? diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravím , mám takový problém ,.Koupil jsem si Kinect ...Stahl hru KINECT SPORT nevím si rady jak tu hru a ani žádnou jinou rozjet vždycky mi pouze vyskočí jako XBOX video . KINECT SPORT je WAWE 9 přehodil jsem si ho na WAWE 3 ( nejsem si jisty jaký mam FLASH ale když jsem se díval na Fight night round 4 ktery mam jeste v PC tak ten je WAWE 3 a ten sem nějak neupraoval a normálně šlape ) už jsem zkoušel všechno možné 5 DVD v P... dokáže mi někdo PROSIM poradit ? diky moc

Ako nevies aky mas flash? Aspon vies kedy bola konzola flashovana? Doteraz si hral ake hry? Vyskusal si napalit bez patchovania na wave3?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ne hrozí ti ban máš to tady http://console-forum.net/tema/79973-xbox-360-pro-zacatecniky-aktualizace-18-7 a ještě dotaz taky mam flash 1.61 takže sem hry zatim nepačoval a nevim jestli ty kinect hry s wawe 7-9 patchovat na wawe 6 nebo to normálně rozjedu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak je zkusim cena je velmi příznivá.Jinak dejte si bacha na na Emteky to sou sajraj.y kamoš přines 10 kousků vychválil je až do nebes,ale půlka z nich mizerně načitala,sekala se nebo nešla vubec nevim jesli sem chytil nějakou blbou serku nebo co,ale vypaloval sem to na nový LG v IB tak si myslim že je to dívkama,protože VB dou uplně bez prolemů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu