Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS4+soundbar+TV+centrum


krtek6

Otázka

Ahoj...mám tu další ze svých kuriózních dotazů..rád bych si ověřil svou teorii. V současné době mám PS4 napojené přes HDMI ARC s TV takže když zapnu PS4 rožne se i TV. Nyní mi přibyly další 2 zařízení. Soundbar a multimediální centrum. Aby se mi soundbar spouštěl automaticky s TV tak musím přehodit ARC HDMI z PS4 do soundbaru. Další Hdmi by mělo PS4. Zároveň bych soundbar propojil s P4 optickým kabelem. Dále bych pak centrum propojil s TV pomocí HDMI. Bude v tomto případě vše fungovat v modelu, že zapnu buď ps4, tv nebo kino, že se rožne vždy zařízení s tv a soundbarem?? TZN. TV+Soundbar + (ps4/kino)??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Soundbar připojíš pomocí optiky přímo k TV a ten se pak automaticky zapne při zapnutí TV (platí to pouze u těch "novějších" zařízeni), stejným způsobem pak připojíš do MHL HDMI (vesměs port1) PS4. Když zapneš tedy PS4 zapne se i TV a pokud máš zapojený i soundbar v TV, zapne se taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu