Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

nejde spárovat druhý ovladač v Wii sports Resort


lody78

Otázka

Čau Pánové,

potřebuji poradit co se týče spárování ovladačů ve hrách Sport Resort.

Koupil jsem synovi Wii Sport Resort Pack po vybalení jsem zjistil že tam je v základu pouze jeden ovladač,tak jsem mazal koupit ještě jeden při hrách Wii sports se ovladače spárovaly bez problémů,takže tenis ve dvou pohoda.

Ale,pak jsem chtěli hrát dvojhru v Sports Resort a druhý ovladač se nechce spárovat s tím originálním na obrazovce je vidět ruka1 i ruka2,ale nereaguje na povely fur mě to hází ať se vrátím na domovskou stránku.

Teď jsem zjistil že na originálním ovladači je Wii MotionPlus INSIDE a na druhém tento nápis není,půjdou tyto dva ovladače spárovat? nebo musím koupit ovladač se stejným nápisem jako na originálu.

Děkuji za opvovědi.

:cry::cry::cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Aha,

s konzolí jste koupil ovladač Wii Remote (ten velký), který má v sobě zabudován Wii Motion Plus, který zvyšuje citlivost ovladače. Jako druhý jste dokoupil obyčejný, tedy Wii Remote bez Wii Motion Plus. Bohužel Sports Resort, narozdíl od Wii Sports, WM+ vyžaduje.

Řešením je Wii Motion Plus dokoupit (za cca 600,-) a nasadit na ten "obyčejný" Wii Remote.

Viz http://www.gamescape.cz/product/897/Wii/Wii-motion-plus/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu