Jump to content

PS3XPLOIT OFW 4.82 PKG LINKER INSTALL PKG 4GB+ FAILED


SpraTekk

Recommended Posts

PS3XPLOIT OFW 4.82 PKG LINKER INSTALL PKG 4GB+ FAILED

Zdravím mám ps3 superslim 500gb HDD s ofw 4.82 + PS3XPLOIT hry s téhle stránky-> LINK <- mi přez USB installaci fungují ale pouze do 4gb protože USB medium musí být FAT32 nemůžu nakopírovat hry větší .. na YOUTUBE je spousta navodů jak instalovat 4gb+ přez PKG LINKER ale to se mi nějak nedaří přikládám VIDEO a děkuji za každou pomoc vážně už si nevím rady

 

Link to comment
Share on other sites

  • Moderators

No ted jsem si vsiml, ze instalujes sobor rif ale ne hru. rif se instaluje az po nainstalovani hry, aby se hra signula a sla spustit. 

Do pkg linkeru, slozky, dej jak hru ve formatu pkg, tak i rif soubor ve formatu pkg, oboji signute pres rifgenmaster samozrejme. Spust pkg linker vznikne ti novy soubor package list.pkg V okne pkg linkeru by jsi mel videt nactenou tu hru co se bude prenaset.

Dej na flashku packagelist.pkg, spust ps3, spust han aenabler, nainstaluj packagelist z flashky, restartuj ps3. Znovu spust po spusteni ps3 han enabler, jdi na istalaci z webserveru, vyber hru a melo by to jit. Samozrejme pkg linker v pc musis mit spusteny po celou dobu kopirovani a pc s ps3 propojeny pres router kabelem. Wifi ani nezkoušej, to mi taky pořád házelo chyby.

Link to comment
Share on other sites

Tak teď si mi moc pomohl postup instalace znám a dělal jsem vše správně ale nevěděl jsem že musím připojit PS3 přez lan .. mám to tedy propojené ... PC v routeru a PS3 v routeru ale nevím co dál mohl by jsi mi pomoc ohledně nastavení sítě? nemáš tu nějaký návod nebo něco? Moc ti děkuju já zkusím ještě google

Link to comment
Share on other sites

  • romeno locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy