Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Warhammer 40.000: Inquisitor - Martyr


Fenri

Recommended Posts

Zdravím,

nenašel jsem téma pro tuto hru, tak ho zakládám ať už na pokec o hře pro případně zájemce či na hledání spoluhráčů. 

Info o hře:

https://neocoregames.com/en/games/warhammer-40k-inquisitor-martyr

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Warhammer_40,000:_Inquisitor_–_Martyr

Citovat

Hra slibuje spoustu krve, končetin a jiných částí nepřátel povalujících se okolo vás spolu s troskami ze zničitelného prostředí. V boji vám určitě přijde vhod systém krytí, kterého bohužel a bohudík využívají i vaši soupeři. Až na bosse, protože ti se se svou velikostí a hrůzností jen tak neschovají. Ale i vy občas budete mít problém s krytím, když se rozhodnete usednou za rajčáky tanku či jiných řiditelných vozidel.  

Čekají na vás příběhové mise, náhodné úkoly včetně vyšetřování, a dokonce si budete moci poskládat vlastní mise z tarotových karet, abyste se snáz dostali k požadované odměně. Video dále představuje tři hratelné třídy, jejich možnosti úprav, vývojové stromy, systém morálky, online hraní…  

Gameplay review:

Jinak já hru mám na X1X. Koupil jsem ji, protože jsem ji hrál na PC od Early Accessu a mám tam nahráno 100+ hodin, takže jsem věděl do čeho jdu. Na PC jsem měl plno technických problémů a tak jsem to přestal hrát, ale gameplay jako takové me baví a mám rad svět Warhammeru 40k. Kdyby někoho něco zajímalo tak se zeptejte. 

 

Pokud někdo hru jíž vlastníte a hledáte Cabal (výraz pro klan ve hře), tak se můžete přidat ke mě: Ordo Xenos

 

Tak snad se někdo najde :)

 

Fenri

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu