Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nabíjení ovladačů


Recommended Posts

Zdravím, koupil jsem před týdnem synovi tuto konzoli a mám dotaz ohledně nabíjení ovladačů a to jak Nintendo Switch Pro Controller, tak i  Nintendo Joy-Con. Jestli jsem správně pochopil, tak hodnota nabití je na ovladačích zobrazena čtyřmi zelenými diodami. Dokoupený ovladač se mi nedaří dobít na více než jednu zelenou diodu, stejně tak i Joy_con, i když konzole jako taková hlásí dobití 100 procent. 

Tak prosím jak to je, co je špatně nebo co mi uniklo? Návod je příliš krátký a stručný, tam jsem blíž nevyčetl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty čtyři zelené diody nezobrazují hodnotu nabití ovladačů. Jde o pořadí připojeného ovladače. Tedy, zapnu např. Pro Controller a rozsvítí se jedna zelená dioda. Znamená to, že je ke konzoli připojen pouze tento ovladač (je prostě první). Potom vezmu třeba levý Joy-Con, připojím a rozsvítí se dvě diody. Vidím tedy, že je v pořadí druhý. Atd.

Zde je přehled pořadí, tak, jak ho zobrazují rozsvícené diody:
       
         Pořadí ovladače                Diody
image.thumb.png.ab395dc35717ee36e50a9754eaa3b094.png

Lze tedy připojit až osm ovladačů. 

Hodnotu nabití ovladačů lze tedy zjistit právě z konzole, která ti nyní správně hlásí 100%-ní úroveň nabití.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu