Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Battlefield v problem s ea


Ditr

Otázka

Zdravicko po par letech bezproblemoveho hrani jsem tady obnovil heslo a prichazim s dotazem vcera jsem si na xone kouoil battlefield V jelikoz je singl strasna nuda zapl jsem online a heleme se po par letech prvni problem

pri rezimi online se odpojuje od ea servru :( obcas se chytne 3-10minit zahraju a spadne to a porad dokola 

kdyz zapnu battlefield1 taky od ea tak problem nikde neni a muzu hrat i 24 hodin v kuse ;( nasel jsem i nejaky navod na youtube a postupoval podle nej ale dela to porad to same 

udelal jsem i reset routru nastavil jej znova ale porad a porad me to vykopava z ea servru 

hru a xbox jsem vcera pujcil znamemu bydli asi 2vchody dal xbox pripojil zapl hru a vse jede jak ma ma ale jineho poskytovatele internetu nevite nekdo jak to rozjet u me doma?

E9FFF28D-85AE-4E37-A1D8-B65AA8936ECE.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

0 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

Zatím je tato otázka bez odpovědi

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu