Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS4 černá obrazovka


Marcela

Otázka

Dobrý den, prosím o radu. Mám týden nový PS4. U dvou her (spiderman a farcry4)  mi v dané části zčerná obrazovka, zvuk hry funguje, ovladač funguje, ale nic nevidím.

Ovladačem se můžu vrátit na hlavní stranu PS4. Když hru znova zapnu (ten den, druhý den...)  a dostanu se do stejné fáze hry, tak mi zase zčerná obrazovka.....Televizi mám také týden novou. Dnes se mi farcry4 aktualizoval a spiderman se nyní aktualizuje. Ale ani po aktualizaci farcry4 to nepomohlo. 

Nikdy jsem playstatin neměla, takže nemám tušení, co s tím a kde je chyba. Děkuji Marcela

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

První co bych zkusil, jak psal Mandaz, prohlédnout disky. Další věc... odstranit, znovu nainstalovat a postahovat aktualizace. Instalace nemusela proběhnout tak, jak měla.

Na jednom fóru jsem se dočetl(!! i když podotýkám, mi to přijde velice zvláštní !!), že měl někdo stejný problém. Při hře zčernal obraz, hra pořád běžela, byly slyšet zvuky. Do menu PS4 se prý dostal, ale obraz hry byl pořád černý. Při výměně HDMI údajně problém zmizel.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pokud by to dělala i třetí hra, zkusil bych konzoli připojit k tv přes jiný hdmi vstup v tv, popřípadě jiný hdmi kabel jak píše kolega nade mnou. 

Máte doma ps4 slim nebo ps4pro? Pokud pro, tak u některých 4k tv je potřeba zapnout v nastavení tv rozšířené možnosti hdmi vstupů / formát signálu hdmi. Někdy i to dělá v komunikaci tv/ps4pro problémy. Také bych se podíval do menu ps4/nastavení/nastavení výstupu videa, co to tam ukazuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám PS4 slim.

Do nastavení výstupu v menu ps4 se kouknu, ale jeslti mi to k něčemu bude :-)

Změním HDMI a odinstalovat-nainstalovat hry. Pak se uvidí..........

Čtyři roky jsme měli xbox360 a nebyl s tím jediný problém. Tohle mám týden a negunguje, tak jak má.

 

EDIT Volala jsem na podporu Playstation....... Obnovit databázi a smazat poslední pozici ve hře. Hrama to není, pokud tohle nepomůže, je to chyba v konzoli.

Děkuji za pomoc :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu