Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Víc recenzí v Xbox store


Cassper

Otázka

Vím, že se nejedná o žádnou životně důležitou věc, ale přesto. Co mi vadí je, že mi xbox u her ukazuje strašně málo recenzí/hodnocení. Kolikrát v řádu vysloveně jednotek kusů i pro relativně známé herní hity. Tak si říkám, že to asi je tím, že mám lokalizaci xboxu CZ a tak vůbec. ... Dá se nějak přepnout, čistě pro účely recenzí, aby bralo třeba region US nebo tak ? Prostě aby těch recenzí/hodnocení byly stovky/tisíce, což je hodnota, kterou bych si představil u sérií jako Forza, Halo, Gears of War, Tomb Raider atd. ?

Předpokládám, že to nepůjde, aniž bych celý xbox nepřepnul do regionu US, což je zase něco, co se mi nechce.

Např. teď koukám, že Far Cry 5, které jsem si před chvíli pořídil za necelou pětistovku z US storu, má jen 3 (slovy "tři") hodnocení a jen 1(slovy "jednu") recenzi. A vážně se mi nechce věřit, že pouze jeden člověk na celém světě si dal těch pár vteřin práce aby o hře napsal pár vět.

Prostě v tu chvíli to hodnocení nemá žádnou extra vypovídající hodnotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

0 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

Zatím je tato otázka bez odpovědi

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu