Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Očipování konzole Playstation 2


Recommended Posts

Přeji všem dobrý den. Nedávno jsem si sehnal čip do konzole Playstation 2 (Modbo v5.0) a chtěl bych ho napasovat do mé konzole. Jenže do pájení desky se mi teda moc nechce. Nejen že mi chybí požadované vybavení, ale také nejsem dostatečně zkušený páječ. 😀 Proto bych se rád obrátil na nějaké staré mazáky, kteří už mají pájení PS2 čipů v ruce a rád bych si koupil jejich služby.

Jestli se tu toto téma už někdy probíralo, tak mne prosím omluvte a odkažte mne na něj.

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Nechci kecat, ale mám za to, že se tu tím alespoň kdysi zabýval uživatel raczek. Tak ho můžeš zkusit kontaktovat, pokud tu na fóru ještě vůbec bývá aktivní...
Jinak, nevím na kolik tě vyšel samotný čip + ještě něco bude stát jeho pájení, ale nebylo by celkově jednodušší i levnější sehnat si na hraní pálenek upravenou paměťovku tzv. Free McBoot? A pokud s pájením zkušenosti nemáš, určitě se do toho příp. nepouštěj sám, je to titěrná piplačka.

// Tady je ještě zajímavý vlákno, možná Skulltager by to ti připájel, podle příspěvků je to zjevně znalec. Jsou tam příp. i tací, co nabízí nahrání toho FMCB na paměťovku...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu