Přejít na obsah

W4ST

Members
 • Příspěvků

  24
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Feedback

  N/A
 1. PSP-1004

  Postupuješ správně? Máš ten stažený FW (mimochodem poslední verze je 6.61, kterou jde taky upravit na CFW) pojmenovaný EBOOT.PBP a umístěn v PSP/GAME/UPDATE/?
 2. Custom Firmware 6.61 PRO-C2 (14.2.2015)

  Mrkej_Na_Drat:
 3. Otázka ohledně online modu - Tekken 6

  Online hrát nejde, jelikož Sony už někdy před pěti vypnulo servery. Údajně by to však mělo jít na PC přes PPSSPP emulátor, ale víc o tom nevím...
 4. Nejde spustit psp 1004

  Půjčil ti kámoš to PSP vůbec jako funkční?
 5. Flash 6.61 na 6.60

  Downgrade na 6.60 není nutný, CFW je i na poslední verzi 6.61, viz:
 6. Rozdíl mezi .iso a .cso hry

  Mimo komprese ještě hry v CSO formátu bývají ořezány, ale není to pravidlem. Většinou se tak maže update, cizí jazyky, případně zvuky a pod... Výsledkem je hra ještě v menší velikosti, ale může se i stát, že následně bude problém s načítáním a sekáním...
 7. P: Hry na PS3

  Asi s tím bude zatopeno... Pořád platí.
 8. Pandora baterie

  Zbytečná chyba, ale co už... On se ten kryt ani ne odřezává jako spíš odcvakává něčím placatým a ani to nemusí být ostrý. Jestli budeš kupovat novou baterii, asi by bylo lepší koupit rovnou Pandoru.
 9. Pandora baterie

  Pokud v něm hodláš jen připravit paměťovku, tak nehrozí nic. Pandoru jako normální baterii lze používat s paměťovkou na který je přepsaný IPL. Sám jsem to tak kdysi používal, ale bohužel, je to už několik let a nevzpomínám si, jak se to IPL konkrétně jmenovalo, ani přes jaký program se přepisovalo a ani se mi to nedaří vygooglit. Každopádně to byl ale program ohledně tvorby MMS.
 10. P: Hry na PS3

  Stále aktuální...
 11. Pandora baterie

  Pokud je tedy baterie originální a budeš postupovat správně, nic nehrozí. Ona tímto krokem nastane vlastně jen ta změna, že se normální baterie promění na servisní, nic jiného.
 12. PSP - flash - nechce naskočit PSP hlavní menu

  Pouze ten jeden se šipkou, co už je přerušený. Pořádně si to prohlídni, ať nefikneš jinej.
 13. PSP - flash - nechce naskočit PSP hlavní menu

  Jak na Pandoru tady zrovna taky řešíme...
 14. Pandora baterie

  Jenže to je úprava baterie u Slimu, u Fat baterie se musí právě přerušit spoj přímo u chipu. A pokud se na paměťovce přepíše IPL, lze s ní PSP běžně zapínat, ačkoli v něm bude Pandora.
 15. Pandora baterie

  Tak jestli se ti do toho chce, opatrně něčím placatým rozpoj kryt baterky a přeruš tento spoj. Ovšem, budeš z toho tak mít už Pandoru napořád. Samozřejmě je k tomu ještě zapotřebí mít upravenou paměťovku, respektive zmíněnou MMS. Tu ti pomůže vytvořit přes PC třeba tento program. Pokud na ní však máš něco uloženo, napřed si to vše zálohuj, bude se totiž formátovat. Ale než se pustíš do baterky, nejdřív si připrav tu paměťovku. Je totiž možný, že na MMS upravit nepůjde, což ti program napíše, zda proces dopadl dobře nebo skončil chybou a samotná Pandora by ti nebyla nic platná.
×

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte.