Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

W4ST

Members
 • Příspěvků

  27
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Feedback

  N/A

O uživateli W4ST

 • Hodnost
  Člen

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. W4ST

  Nahradni baterie

  U každý baterie by mělo být uvedeno pro jaký model PSP je určená a podle toho ji koupit. Asi sis to neohlídal...
 2. W4ST

  6.61 LME-2.3 & PRO-C2 Infinity (Pernament Patch)

  Tak nějak nevím co bys chtěl vracet? Z CFW zpět na OFW? Pokud myslíš tohle, tak ano, jde to, ale není k tomu sebemenší důvod proč to dělat...
 3. W4ST

  Pandora baterka

  Pokud bys od nikoho Pandoru nesehnal nebo ji nenašel někde v inzerátu, můžeš si ji i sám vyrobit z té normální (teda za předpokladu, že je to origo baterka, u neorigo úprava fungovat nemusí). Baterka se musí opatrně rozebrat a přerušit se tam jeden určitý spoj, viz tento obrázek. Ovšem tímto zásahem se z baterky stává Pandora natrvalo a aby případně zase fungovala jako normální musel bys ten spoj opět propojit třeba pomocí pájky a kapkou cínu. Pouštěj se do tý případný úpravy ale jen pokud se na to cítíš. Sice to není moc složitej zásah, ale jistou míru šikovnosti a opatrnosti to vyžaduje. A co se týče Magic Memory Stick, vytvoří ti jí lehce třeba tenhle prográmek. Nutno však k němu ještě stáhnout OFW 5.00, takže než bys ses do toho případně pustil, pročti si napřed u toho ten postup.
 4. W4ST

  PSP-1004

  Postupuješ správně? Máš ten stažený FW (mimochodem poslední verze je 6.61, kterou jde taky upravit na CFW) pojmenovaný EBOOT.PBP a umístěn v PSP/GAME/UPDATE/?
 5. W4ST

  Custom Firmware 6.61 PRO-C2 (14.2.2015)

  Mrkej_Na_Drat:
 6. W4ST

  Otázka ohledně online modu - Tekken 6

  Online hrát nejde, jelikož Sony už někdy před pěti vypnulo servery. Údajně by to však mělo jít na PC přes PPSSPP emulátor, ale víc o tom nevím...
 7. W4ST

  Nejde spustit psp 1004

  Půjčil ti kámoš to PSP vůbec jako funkční?
 8. W4ST

  Flash 6.61 na 6.60

  Downgrade na 6.60 není nutný, CFW je i na poslední verzi 6.61, viz:
 9. W4ST

  Rozdíl mezi .iso a .cso hry

  Mimo komprese ještě hry v CSO formátu bývají ořezány, ale není to pravidlem. Většinou se tak maže update, cizí jazyky, případně zvuky a pod... Výsledkem je hra ještě v menší velikosti, ale může se i stát, že následně bude problém s načítáním a sekáním...
 10. W4ST

  Pandora baterie

  Zbytečná chyba, ale co už... On se ten kryt ani ne odřezává jako spíš odcvakává něčím placatým a ani to nemusí být ostrý. Jestli budeš kupovat novou baterii, asi by bylo lepší koupit rovnou Pandoru.
 11. W4ST

  Pandora baterie

  Pokud v něm hodláš jen připravit paměťovku, tak nehrozí nic. Pandoru jako normální baterii lze používat s paměťovkou na který je přepsaný IPL. Sám jsem to tak kdysi používal, ale bohužel, je to už několik let a nevzpomínám si, jak se to IPL konkrétně jmenovalo, ani přes jaký program se přepisovalo a ani se mi to nedaří vygooglit. Každopádně to byl ale program ohledně tvorby MMS.
 12. W4ST

  Pandora baterie

  Pokud je tedy baterie originální a budeš postupovat správně, nic nehrozí. Ona tímto krokem nastane vlastně jen ta změna, že se normální baterie promění na servisní, nic jiného.
 13. W4ST

  PSP - flash - nechce naskočit PSP hlavní menu

  Pouze ten jeden se šipkou, co už je přerušený. Pořádně si to prohlídni, ať nefikneš jinej.
 14. W4ST

  PSP - flash - nechce naskočit PSP hlavní menu

  Jak na Pandoru tady zrovna taky řešíme...
 15. W4ST

  Pandora baterie

  Jenže to je úprava baterie u Slimu, u Fat baterie se musí právě přerušit spoj přímo u chipu. A pokud se na paměťovce přepíše IPL, lze s ní PSP běžně zapínat, ačkoli v něm bude Pandora.
×

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu