Přejít na obsah

W4ST

Members
 • Příspěvků

  20
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Feedback

  N/A
 1. Nejde spustit psp 1004

  Půjčil ti kámoš to PSP vůbec jako funkční?
 2. Flash 6.61 na 6.60

  Downgrade na 6.60 není nutný, CFW je i na poslední verzi 6.61, viz:
 3. Rozdíl mezi .iso a .cso hry

  Mimo komprese ještě hry v CSO formátu bývají ořezány, ale není to pravidlem. Většinou se tak maže update, cizí jazyky, případně zvuky a pod... Výsledkem je hra ještě v menší velikosti, ale může se i stát, že následně bude problém s načítáním a sekáním...
 4. P: Hry na PS3

  Asi s tím bude zatopeno... Pořád platí.
 5. Pandora baterie

  Zbytečná chyba, ale co už... On se ten kryt ani ne odřezává jako spíš odcvakává něčím placatým a ani to nemusí být ostrý. Jestli budeš kupovat novou baterii, asi by bylo lepší koupit rovnou Pandoru.
 6. Pandora baterie

  Pokud v něm hodláš jen připravit paměťovku, tak nehrozí nic. Pandoru jako normální baterii lze používat s paměťovkou na který je přepsaný IPL. Sám jsem to tak kdysi používal, ale bohužel, je to už několik let a nevzpomínám si, jak se to IPL konkrétně jmenovalo, ani přes jaký program se přepisovalo a ani se mi to nedaří vygooglit. Každopádně to byl ale program ohledně tvorby MMS.
 7. P: Hry na PS3

  Stále aktuální...
 8. Pandora baterie

  Pokud je tedy baterie originální a budeš postupovat správně, nic nehrozí. Ona tímto krokem nastane vlastně jen ta změna, že se normální baterie promění na servisní, nic jiného.
 9. PSP - flash - nechce naskočit PSP hlavní menu

  Pouze ten jeden se šipkou, co už je přerušený. Pořádně si to prohlídni, ať nefikneš jinej.
 10. PSP - flash - nechce naskočit PSP hlavní menu

  Jak na Pandoru tady zrovna taky řešíme...
 11. Pandora baterie

  Jenže to je úprava baterie u Slimu, u Fat baterie se musí právě přerušit spoj přímo u chipu. A pokud se na paměťovce přepíše IPL, lze s ní PSP běžně zapínat, ačkoli v něm bude Pandora.
 12. Pandora baterie

  Tak jestli se ti do toho chce, opatrně něčím placatým rozpoj kryt baterky a přeruš tento spoj. Ovšem, budeš z toho tak mít už Pandoru napořád. Samozřejmě je k tomu ještě zapotřebí mít upravenou paměťovku, respektive zmíněnou MMS. Tu ti pomůže vytvořit přes PC třeba tento program. Pokud na ní však máš něco uloženo, napřed si to vše zálohuj, bude se totiž formátovat. Ale než se pustíš do baterky, nejdřív si připrav tu paměťovku. Je totiž možný, že na MMS upravit nepůjde, což ti program napíše, zda proces dopadl dobře nebo skončil chybou a samotná Pandora by ti nebyla nic platná.
 13. PSP - flash - nechce naskočit PSP hlavní menu

  Ne nadarmo jsem zdůrazňoval formátování pouze flash1, určitě to tam taky bylo, je to ve všech Recovery Menu, ale co už... Formátováním flash0 jsi smazal celý operační systém alias firmware, takže teď z toho máš cihlu. Jak už se ptal kolega nade mnou, co máš konkrétně za PSP model?
 14. PSP - flash - nechce naskočit PSP hlavní menu

  Tím textovým meníčkem máš na mysli VSH Menu, že jo? Tak se skrze jeho nabídku přepni do Recovery Menu a následně zvol Advanced a Format flash1 and reset settings. Ale bacha, pouze flash1! Dojde tím k resetu paměti, takže počítej s tím, že PSP budeš muset znovu nastavovat. Nezaručuju úspěch, ale mohlo by to zabrat.
 15. P: Hry na PS3

  Z důvodu odchodu mé PS3 konzole, která začal mít problémy s přehříváním, mi tu zbyly tři hry Saints Row 3, MotorStorm: Pacific Rift a Homefont, které tak již nevyužiji. Hry mají použité PSN kódy, ale jinak ve stavu nových s manuály a bez škrábanců. Ideálně bych je prodal jako komplet za 350 Kč vč. poštovného při platbě předem.
×