W4ST

Members
 • Příspěvků

  17
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Feedback

  N/A
 1. Asi s tím bude zatopeno... Pořád platí.
 2. Zbytečná chyba, ale co už... On se ten kryt ani ne odřezává jako spíš odcvakává něčím placatým a ani to nemusí být ostrý. Jestli budeš kupovat novou baterii, asi by bylo lepší koupit rovnou Pandoru.
 3. Pokud v něm hodláš jen připravit paměťovku, tak nehrozí nic. Pandoru jako normální baterii lze používat s paměťovkou na který je přepsaný IPL. Sám jsem to tak kdysi používal, ale bohužel, je to už několik let a nevzpomínám si, jak se to IPL konkrétně jmenovalo, ani přes jaký program se přepisovalo a ani se mi to nedaří vygooglit. Každopádně to byl ale program ohledně tvorby MMS.
 4. Stále aktuální...
 5. Pokud je tedy baterie originální a budeš postupovat správně, nic nehrozí. Ona tímto krokem nastane vlastně jen ta změna, že se normální baterie promění na servisní, nic jiného.
 6. Pouze ten jeden se šipkou, co už je přerušený. Pořádně si to prohlídni, ať nefikneš jinej.
 7. Jak na Pandoru tady zrovna taky řešíme...
 8. Jenže to je úprava baterie u Slimu, u Fat baterie se musí právě přerušit spoj přímo u chipu. A pokud se na paměťovce přepíše IPL, lze s ní PSP běžně zapínat, ačkoli v něm bude Pandora.
 9. Tak jestli se ti do toho chce, opatrně něčím placatým rozpoj kryt baterky a přeruš tento spoj. Ovšem, budeš z toho tak mít už Pandoru napořád. Samozřejmě je k tomu ještě zapotřebí mít upravenou paměťovku, respektive zmíněnou MMS. Tu ti pomůže vytvořit přes PC třeba tento program. Pokud na ní však máš něco uloženo, napřed si to vše zálohuj, bude se totiž formátovat. Ale než se pustíš do baterky, nejdřív si připrav tu paměťovku. Je totiž možný, že na MMS upravit nepůjde, což ti program napíše, zda proces dopadl dobře nebo skončil chybou a samotná Pandora by ti nebyla nic platná.
 10. Ne nadarmo jsem zdůrazňoval formátování pouze flash1, určitě to tam taky bylo, je to ve všech Recovery Menu, ale co už... Formátováním flash0 jsi smazal celý operační systém alias firmware, takže teď z toho máš cihlu. Jak už se ptal kolega nade mnou, co máš konkrétně za PSP model?
 11. Tím textovým meníčkem máš na mysli VSH Menu, že jo? Tak se skrze jeho nabídku přepni do Recovery Menu a následně zvol Advanced a Format flash1 and reset settings. Ale bacha, pouze flash1! Dojde tím k resetu paměti, takže počítej s tím, že PSP budeš muset znovu nastavovat. Nezaručuju úspěch, ale mohlo by to zabrat.
 12. Z důvodu odchodu mé PS3 konzole, která začal mít problémy s přehříváním, mi tu zbyly tři hry Saints Row 3, MotorStorm: Pacific Rift a Homefont, které tak již nevyužiji. Hry mají použité PSN kódy, ale jinak ve stavu nových s manuály a bez škrábanců. Ideálně bych je prodal jako komplet za 350 Kč vč. poštovného při platbě předem.
 13. Pokud by někdo nevěděl kterou verzi použít, za sebe doporučuju PRO. LME má problém se spuštěním některých her jako třeba Rainbow Six: Vegas nebo Tony Hawk's U2: Remix.
 14. Je ta baterie, kterou teď máš, vůbec originální? Upravovat neorigo na Pandoru je ještě větší risk než normálně, ačkoli jde o přerušení jednoho spoje.
 15. To, na co se tu ptáš, jde vše a rychle najít pomocí strýčka Googla. Zkráceně, rozdíl mezi PSP 1004 a 3004 je ten, že 3004 je novější model. Konkrétně např. je hubenější, lehčí, má jednou tolik RAM (64 MB), displej s vyšším kontrastem a pod. Všechny vydané hry jsou kompatibilní se všemi modely. Co se Vity týče, neporadím, takřka ji vůbec neznám. Ale co jsem tak postřehl, oproti PSP je to celkem propadák. Její prodej nejde jak si Sony představovalo, a tak na ni nevydává žádný zajímavý herní tituly.