Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox one - prodej účtu


woozy

Recommended Posts

Čauky, asi před půl rokem jsem prodal xbox one, protože jsem si mysle, že jsi zanedlouho koupim XONE X. Nechal jsem si účet s několika hrami. Právě těd bych chtěl ten učet prodat, protože už mě prostě hry nějak nelákají. Tak jsem se chtěl zetptat jestli mužu prodat učet? Hlavně třeba kreditní karty nebo postupy z her bych chtěl smazat. Co mi dopučíte ? 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Postupy her asi smazes jen primo ve hre. Jestli to lze z cloudu MS nevim. Ale poradim ti, zkus google. Ale to si kdyztak smaze novy majitel sam. Me osobne by to nevadilo. Vic by mi vadilo pouziti meho nicku. Muzes zmenit. A karty normalne odeberes na webu MS. Jeste doporucuji zmenit uctovaci a kontaktni adresu taky u nich na webu. Rovnou bych to vse menil na udaje kupujiciho. Ten nick se da myslim menit jen omezene. Ale jisty si nejsem. Kdyztak google 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu