Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Volant k simulátoru GT5


Ladyn

Recommended Posts

Zdar, dostal jsem od manželky k Vánocům volant TwinWheel 900FF. Ke Grand Turismu ale nejde. Nejde nainstalovat řadící páka a volant má mrtvý úhel asi tak 30 st. Nevíte někdo, jestli to jde nějak nastavit, nebo něco do GT5 stáhnout, aby to šlo? Nebo poraďte, jaký volant je pro GT5 vhodný. Ten můj asi vrátím. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Bohuzel nema takze nejde nic nastavit :-( hrat se s tim samozrejme da ale treba ja bych si chtel lehce ubrat silu FF a to proste nejde. O rozsahu otaceni ani nemluvim :-( Cudle na volantu taky neprenastavis takze muzes jen mrknout za sebe a druhym cudlem prepinat svetla (dalky/tlumeny) ostatni 4 cudle na volantu nefungujou atd... na zakladne s radickou cudle fungujou jako klasika ctverec, kolo, kriz, trojuhelnik, start, select... Ale porad verim ze podpora bude :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

qqq: tak ted jeste tu o cerveny karkulce :blejt:

g25/27 podporu nema a to ze muzes nastavit cudle tim ze hru oblbnes neznamena ze ma volant podporu :cry:

nastavit se da vse..........nevim jak u g27,ale tady urcite

http://www.pubarticles.com/article-easiest-method-to-set-up-g25-in-gran-turismo-5-1290655095.html

tak zase klidek :)

jinak nevim co bys taky chtel nastavovat.......spojka a radici paka jde.........volant je udelan perfektne.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to co si sem postnul neni ofiko podpora jen oblbnuti hry viz. co jsem psal... a uz pred casem jsem to zkousel a me to takhle nastavit nejde. Moc jsem to neresil tak nevim a i kdyby to fungovalo chci ofiko podporu to znamena screen kde bude obrazek G25/27 s popiskama u cudlu atd...

jinak tady to mas i s popiskama

G25ButtonMap-1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nastavit se da vse..........nevim jak u g27,ale tady urcite

http://www.pubarticles.com/article-easiest-method-to-set-up-g25-in-gran-turismo-5-1290655095.html

tak zase klidek :)

jinak nevim co bys taky chtel nastavovat.......spojka a radici paka jde.........volant je udelan perfektne.......

Taky nevím, co by se mělo nastavovat. Mám G25, jen jsem ho připojil a hrál, všechno funguje normálně a mám to skoro dohrané

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

ako spustim hru s volantom v rezime volant?

zrejme je jedno o aky volant ide, ale pre istotu uvadzam, ze ide o tento
,

ked ho necham pripojeny pri starte stane sa z neho ovladac cislo 1, ale aj v hre sa chova len ako klasicky ovladac,

t.j. ovladanie sipkami a akcnymi tlacitkami x, o, [], /\, ale pedale a natacanie volantu su neaktivne :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...

ako spustim hru s volantom v rezime volant?

zrejme je jedno o aky volant ide, ale pre istotu uvadzam, ze ide o tento
,

ked ho necham pripojeny pri starte stane sa z neho ovladac cislo 1, ale aj v hre sa chova len ako klasicky ovladac,

t.j. ovladanie sipkami a akcnymi tlacitkami x, o, [], /\, ale pedale a natacanie volantu su neaktivne :-(

Todle s GT5 rozchodíš asi sotva! Tenhle volant snad nechodil ani na PS2 s GT4 - pokud chceš podporu, musíš mít výrobek od Logitechu. Já mám starej Driving Force a šlape jako hodinky, jenom se neotáčí o 900° (to jako není vada, ale konstrukce, starší volanty se otáčely jenom o 200°) a nejde nastavit rozsah FF, nicméně ten základní je good.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu