Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Rada flashkarty


Sun

Otázka

Zdravím,

pročítám si už několik hodin rady ohledně flashkaret na DS a zjišťuji, že hodně informací je už zastaralých a že karty, které jsou tu uváděny jako dobré už třeba nejde koupit. Mohl by mi prosím někdo napsat (třeba i s linkem na zahraniční obchod), kterou kartu koupit, případně kterou má a kterou by mi doporučil? Díky. Mám zatím klasické Nintendo DS Lite

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

17 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • 0

Uživatel nade mnou už nějaké linky postoval, tak já obecně:

Pokud flashkartu, tak Acekard 2k (to "i" jen naznačuje, že funguje i pro Nintendo Dsi :)). Je poměrně levná a vychází na ni často updaty, takže fixy na nové hry se k tobě dostanou rychleji. Můžeš ji koupit z linku od UlbrihF, nebo z www.0shippingzone.com a platíš přes Paypal (ale bacha, toto povánoční období je krušné, zásilky se zasekávají a po Novém roce to nebude o nic lepší). Pokud teda spěcháš a jsi ochotný za to připlatit, tak na www.wigishop.cz si ji též můžeš koupit. Je zaručeně to zaručeně originál, a dojde ti to do dvou dnů (pokud ne, napiš naštvaný mail a ono to přiběhne samo :)). Jinak karty jako DSTT nebo R4 neber, většinou jde o klony (nepovedené kopie).

Pozn: Z toho wigishopu si ten DSTT pořídit můžeš, všichni mi odkývali že jde o origo (taky ho vlastním a nemám problém, a s updaty pro tuto kartu se roztrhl pytel:)).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no vidis ulbrihf ja mam kartu objednanou z http://www.0shippingzone.com/acekard-acekard-p-319.html (zde je) a je k tomu ctecka za dolar a ochraa folie za 1,5 dolaru....a navic uz by mela byt updatovana na FW1.4 a to je pro mne dobre protoze mam FW1.4E!!Takze by mela fungovat....jo a este..karta me vysla s 4gb pameti,cteckou a folii na 600 kc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no vidis ulbrihf ja mam kartu objednanou z http://www.0shippingzone.com/acekard-acekard-p-319.html (zde je) a je k tomu ctecka za dolar a ochraa folie za 1,5 dolaru....a navic uz by mela byt updatovana na FW1.4 a to je pro mne dobre protoze mam FW1.4E!!Takze by mela fungovat....jo a este..karta me vysla s 4gb pameti,cteckou a folii na 600 kc

a kcemu mu bude fixnuta na 1.4E kdyz ma ds lite

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mno, pokud vlastníš DS Lite (jakože vlastníš), tak se nemusíš nijak řídit tím fixem 1.4.1 atd atd. To platí pouze pro DSi (takže tě tu hezky zmátli :D). Čtečku microSD karty si budeš muset dokoupit, stejně jako samostatné microSDčko (přikloň se ke Kingstonu, Sandisku nebo k Nokii). Flashkarta přímo s počítačem nijak nespolupracuje (není ji kam narvat a kdyb ano, není s ní co dělat :D), takže všechno se dělá přes microSD. Se systémem si nedělej starosti, jak ti to přijde domů, stačí se mrknout zde na forum, kde se aktualizují systémy pro tu či onu kartu, stáhnout, nakopčit a vesele si pařit :). Proto mám radši NDS Lite, je s tím méně starostí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mno, pokud vlastníš DS Lite (jakože vlastníš), tak se nemusíš nijak řídit tím fixem 1.4.1 atd atd. To platí pouze pro DSi (takže tě tu hezky zmátli :D). Čtečku microSD karty si budeš muset dokoupit, stejně jako samostatné microSDčko (přikloň se ke Kingstonu, Sandisku nebo k Nokii). Flashkarta přímo s počítačem nijak nespolupracuje (není ji kam narvat a kdyb ano, není s ní co dělat :D), takže všechno se dělá přes microSD. Se systémem si nedělej starosti, jak ti to přijde domů, stačí se mrknout zde na forum, kde se aktualizují systémy pro tu či onu kartu, stáhnout, nakopčit a vesele si pařit :). Proto mám radši NDS Lite, je s tím méně starostí.

na 1.4E se ptal rockermates

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu