Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[Ukončeno] PS2 Slim softmod, 4 ovladače, příslušenství a spousta her


kemotek

Recommended Posts

Nabízím k prodeji svou starou, milovanou PS2 Slim (SCPH 75004SS) s bohatým příslušenstvím.Funguje jak má, mechanika se nezadrhává, všechno v cajku, přecházím na novější konzoli pro mě a pro syna. Na paměťové kartě je nainstalován software FreeMcboot (soft chipmod) - JDOU HRÁT PÁLENÉ HRY. Samozřejmě není nový, vykazuje známky opotřebení, joysticky bude potřeba přejet hadříkem, dlouho ležely ladem, ale vše je funkční a určitě někomu ještě dobře poslouží. 

1601793048_PSProdej.thumb.jpg.59b4256c69963fc7e73a571cc9bab3b1.jpg

CENA 2500,-


Součástí nabídky je:

-PS 2 slim + napájecí a propojovací kabel
-3x Originál Sony ovladač
-1x Neoriginál ovladač 
-Multitap na zapojení 4 ovladačů - hraní multiplayeru
-2x originál Sony paměťová karta 8MB (jedna na save, druhá na freemcboot+save klidně)
-Eyetoy kamera na snímání pohybu a hraní pohybových eyetoy her
-Oddalovací čočka na Eyetoy kameru na hraní skvělé sportovní hry Eytoy Kinetic (po dlouhém shánění kdysi objednána z Anglie)

Co se týče her:

Originální: Gran Turismo 4, NHL 09, Ratched and Clank 3, Eyetoy Kinetic, Eyetoy Play 3.

Pálené: Fight night 3, SSX on Tour, Lego Star wars 1+2, Okami, GTA San Andreas, Ratched and Clank 2, Everybodys Tennis, Lego Indiana Jones, Mashed(až 4 hráči), Champions of Norrath, God of War, Prince of Persia Two thrones, We love Katamari, Harry Potter a fénixův řád (CZ Dabing), Crash tag team race, Eyetoy play sports, Eyetoy Lemmings, Tekken 5, Worms 4 Mayhem, Mortal Kombat shaolin monks. 
Jak jsem psal, na netu je spousta návodů jak a kde stáhnout a vypálit spoustu dalších her (i pro více hráčů).


V případě dotazu piště, o ceně je možné diskutovat v rámci možností.

Preferuji osobní vyzvednutí, cca 30km od Znojma jsem schopen dovézt, zaslání se nebráním po domluvě, kdy bude přičtena částka za poštovné.

IMG_20190703_154900.jpg

IMG_20190703_154909.jpg

PS Prodej2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu