Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

GTA V - FPS stutter a dropy


marciiverson3

Recommended Posts

Zdravím,

z ničeho nic mi začali katastrofálně padat FPS, z nějakých cca 70 fps na 40 v singlu a z nějakých cca 50/60 v onlinu třeba na 20 a hned zpět na 60. Napíšu příklad, každé číslo je vteřina: 60-15-55-10-50-15-60. Tedy opravdu nehratelné. Přitom žádný update ničeho (ani hry, ani ovladačů grafiky) mezi dobou kdy vše jelo krásně nebyl. Zkoušel jsem snad vše co jsem našel na googlu.

  Snížit grafické nastavení ve hře, změnit nastavení v kontrolním panelu Nvidie z Quality na Performance, power options jsem nastavil z "Dell" tedy automaticky na "Ultra performance", takže mi tedy okamžitě taktuje CPU i při nižší zátěži. Přeinstaloval jsem ovladače grafiky, přeinstaloval jsem hru, přeinstaloval jsem steam. Vsync on/half/off 48/60 nevidím rozdíl.
U žádné jiné hry není problém, například FC 5 nebo Rage 2 mi jedou na stabilních 60 fps na ULTRA!

Specs:
NTB Dell G5
CPU: i5-8300H 3,95 GHz
RAM: 8gb 2667 MHz
GPU: GTX 1060 6 Gb


hra není na SSD, protože se mi tam nevejde, mám jen 100gb na systém.

PS: Na hru nedávno vyšel update, ale vše jelo jak předním, ještě o víkendu jsem jel krásně vše na nejvyšší nastavení (krom pokročilého) a cca kolem 50/60 fps v Onlinu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu