Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

GTA V Online - Saving Failed


Technik

Recommended Posts

Ahoj,
25. prosince jsem si koupil GTA V s Criminal Enterprise Pack. Dokončil jsem první misi a pak jsem startnul GTA Online.
Vytvořil jsem svou postavu a připojil se do public session. Koupil jsem si nějaké budovy, protože mám Criminal Enterprise Pack. Ale v chatu se zobrazila zpráva „Saving Failed - Unable to connect to Rockstar Game Services“ ale nevěnoval jsem tomu pozornost, protože jsem si myslel
je to chyba. Pak jsem odešel z GTA Online. Po 20 minutách jsem se připojil zpět do GTA V Online a nic se neuložilo, pak jsem si znovu vytvořil novou postavu, ale měl jsem stejnou zprávu v chatu „Saving Failed - Unable to connect to Rockstar Game Services“ Zkoušel jsem to jako třikrát, ale byl jsem neuspěšný. Zkoušel jsem se restartovat Xbox, router, odpojit ethernet, změnit style postavy v GTA abych donutil hru k uložení, ale nic nefungovalo.

Děkuji za odpověd
Adam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu