Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nereaguje na nic


Dominik Krizek

Otázka

Čau kluci... Mám docela velkéj problém... Koupil jsem ps4 slim 500gb mladé k vánocům.. Od znamyho, od vánoc jel přesně sedum dní, do dnes kdy jsem hrál fortnite, a zniceho nic v něm jakoby luplo, vypl se a od té doby je mrtvej.... Bohužel kámoš ho prý mnel také z druhé ruky takže reklamace nepřipadá v úvahu, údajně je starý 4 měsíce... Kámoš přecházel na pro, proto mi ho prodal... Na Googlu jsem nic nenašel, a chtěl bych tu sehnat radu, jestli se s tím dá něco udělat, nebo jsem zaplatil dost peněz za sedmidenni zábavu... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
před 1 minutou, Manoust napsal:

To vypada na zdroj.

Taky si myslím... Tady v Česku jsem nic nenašel, když jsem brouzdal po anglických fórech  byl tam borec co mnel stejnej problém, ale řešení žádný.... Takze zdroj... Ještě mne napadá deska... Ale, to si myslím by aspoň bliklo? Teda aspoň u pc když je deska k. O většinou to aspoň něco dělá... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
V 31. 12. 2019 at 1:46, Dominik Krizek napsal:

Čau kluci... Mám docela velkéj problém... Koupil jsem ps4 slim 500gb mladé k vánocům.. Od znamyho, od vánoc jel přesně sedum dní, do dnes kdy jsem hrál fortnite, a zniceho nic v něm jakoby luplo, vypl se a od té doby je mrtvej.... Bohužel kámoš ho prý mnel také z druhé ruky takže reklamace nepřipadá v úvahu, údajně je starý 4 měsíce... Kámoš přecházel na pro, proto mi ho prodal... Na Googlu jsem nic nenašel, a chtěl bych tu sehnat radu, jestli se s tím dá něco udělat, nebo jsem zaplatil dost peněz za sedmidenni zábavu... 

Ahoj, stalo se mi presne to same...v konzoli luplo a uz nenabehne a nereaguje na zapnuti na nic... jednalo se o problem se zdrojem? premyslim jak to ted udelat zdroj stoji 600 a pokud to dam do opravny tak tam me za 500 reknou co s tim je 🙂 diky za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu