Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Stary Xbox 360 (revize OPUS) a nove hry?


mejdzr

Recommended Posts

Tak jsem asi po 1,5 roce vytahnul moje Xko ze skrine a rekl jsem si, ze si zase neco zahraju. Procetl jsem si toto forum a rovnou hledal nejakeho flashera, abych si zahral nove tituly. Abych si zbytecne nekomplikoval zivot, tak jsem nejdrive stahnul nejake hry s wave 6 - Spiderman Shattered Dimensions, Singularity. Je tak ze srandy jsem to zkusil, udelal update dashe a koukam, hry jedou.

Tak jsem jeste dnes stahnou NFS: Hot Pursuit a cekal, ze narazim. ... Udelal jsem dalsi update dashe na 12416, stricil hru do mechaniky a ted normalne hraju. 8) Coz moc nechapu. Pred tim jsem to teda jeste projel abgx360 s fix levelem 3.

Mam stare Xko, revize OPUS (bez HDMI) a mechaniku Toshiba Samsung TS-H943 (verzi a fw neznam)

Muze mi nekdo rict, jak to, ze mi vsechno slape, aniz bych cokoliv resil? :roll:

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to raději nedělal . Když mu to vše šlape , tak také proč ? pravděpodobně je jeden ze šťastlivců s originální mechanikou SAMSUNG , která novou ochranu AP25 nedetekuje .

Ani 12416 nedetekuje, ci nehraju to tak tie hry s AP2.5? Potom ked bude mat DB 12611 a mu to pojde, tak to bude uz ina kava :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to raději nedělal . Když mu to vše šlape , tak také proč ? pravděpodobně je jeden ze šťastlivců s originální mechanikou SAMSUNG , která novou ochranu AP25 nedetekuje .

Neco takoveho existuje, ze origos mechanika Samsung novou ochranu AP25 nedetekuje? ... Nevim co znamena "Adds a new anti-piracy scheme 2.5." v dashboardu 12611 viz. link od trezzora na wiki xbox360, ale asi fakt pockam, az ten novy dash nebude nutne vyzadovat nejaka hra. Pak ho teprve udelam. Zitra jeste pro jistotu zkusim AC: Brotherhood a uvidime.

Nechce se mi ten update jen tak zkouset, kdyz nevim, co to presne udela. Jsem ted rad, ze to slape. Takze pokud nekdo nemate podlozeny informace..... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžeš si o tom přečíst informace na www.xbooster.cz , kde se píše :

Žádná z verzí Samsungů neobsahuje AP2.5, z tohoto důvodu LT+ pro tyto mechaniky není třeba…

Ano - máš pravdu - nejlepší je nechat to tak do doby , než bude nutné něco nového řešit . Zatím je to tak , že by ti samozřejmě měl jít i ASSASSIN a hry , které s AP25 vyjdou .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžeš si o tom přečíst informace na www.xbooster.cz , kde se píše :

Žádná z verzí Samsungů neobsahuje AP2.5, z tohoto důvodu LT+ pro tyto mechaniky není třeba…

Ano - máš pravdu - nejlepší je nechat to tak do doby , než bude nutné něco nového řešit . Zatím je to tak , že by ti samozřejmě měl jít i ASSASSIN a hry , které s AP25 vyjdou .

Tak dle ocekavani slape i AC: Brotherhood, DB porad 12416

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu