Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zaznamenavani hrani hry je pozastaveno protoze jste vstoupili do zablokovane sceny


Dajo

Recommended Posts

Ahoj, takova hlaska vzdy vyskoci po kazdem levelu kdy ma logicky nasledovat vytvoreni savegamu.

stalo se to 2x poprve jsem nebyl prihlasen k PS uctu tak jsem musel hrat odznova. (Moje blbost) Prihlasil jsem se hral zas po 12ty level. Psalo ze hru uz uklada byl jsem klidny, Zkusil jsem to vypnout a zapnout jako test a hodilo me do 7. Levelu rikam si ok kaslat na to, 5 levelu dodelam, Dnes rano to zapnu a zas tam nic nebylo ulozene a zas od 1. Levelu. Asi vratim obcanku, vi nekdo kde je chyba? Dik

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To znamena, ze pri te scene prestava playstation nahravat, Kvuli ochrane soukromi nebo nejakym spoilerum ve hre nebo neco takoveho. Psko automaticky nahrava zaznam zpetne, lze nastavit az hodinu, ktery si pomoci share tlacitka muzes ulozit. Jinak nepises co to je za hru ani nic, takze tezko neco poradit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu