Jump to content
  • 0

Playstation 4 FAT - chyba při spuštění hry, i při updatu


Dingodile
 Share

Question

Zdravím, mám problém s PS4 FAT, u pska nefungovala vůbec mechanika, jako by nebyla napájená, vada byla v desce mechaniky (bdp-025), pod lupou mně přišla taky v nepořádku, byl špatný cín u čipu ( odlouplej, nebo spojenej), asi vlivem tepla. Vzal jsem stejnou mechaniku a BDP-025 desku z jiné konzole, kde byla funkční, nejdříve jsem vyměnil bdp desku mechaniky k původní mechanice a vše fungovalo, hra se instalovala, ale po spuštění se ukáže chyba -  ce-35888-2 a hra se nezapne, přitom mechanika jede, hra se instalovala bez problémů oproti té původní desce mechaniky. Nedokončí se ani update na novou verzi, jak online, tak přes flash disk, vždy se ukáže tato chyba. Zkoušel jsem vyměnit i mechaniku společně s bdp 025 deskou a beze změny, disky čte, všechno, ale ukáže se ta chyba, jak při spuštění hry, tak při update. Existuje řešení tohoto problému ? Děkuji za rady. 

Link to comment
Share on other sites

8 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

děkuji, takže to nebude fungovat i ze zaměněním za stejný model a musí být ta původní ke konzoli, která je jen jedna, tu mám, ale problém je v tom že je nefunkční. Ale jak čtu na konci (jestli to dobře překládám), tak když se zamění za stejný model, což jsem já udělal (bdp-025 za bdp-025, přitom jsou i třeba bdp-020 atd.) tak by to mělo fungovat i dle recenzí co ji koupily někde. Ale mně to nefunguje, myslíte že by pomohla oprava té původní desky ? Děkuji  Todle jsou ty bdp desky - https://ctrlv.cz/7m1R

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Děkuji, asi budu mít model tedy, který tuto výměnu neumožňuje, protože proč by tedy je prodávaly např. na ebay ty desky určené k výměnně. V servisu, kde jsem se ptal, tak tuto závadu asi neopraví. Na youtube je spousta návodu na opravu té samotné desky mechaniky, ale tuto opravu bych nezvládl, u té mé je špatný cín kolem čipu viditelně pod lupou, nebo spojený a toto opravovaly v těch videích, takže nahřát čip horkovzdušnou pistolí by asi nepomohlo, nevíte o někom z fóra, kdo by za poplatek tu původní desku mechaniky dokázal opravit, v případě přepájel čip na druhou desku mechaniky aby to fungovalo, je to škoda, že odejde pouze toto a zbytek konzole je funkční. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy