Jump to content

Xbox ultimate game pass

swjs420
 Share

Recommended Posts

Zdravíčko, měl bych otázku ohledně game pass. Na aukru jsem narazil ultimate game pass na rok asi za 300 což se mi zdá docela podezřelé. Prodejce tam píše, že po koupi pošle email a heslo a tak bych se chtěl zeptat jestli s tím má tady někdo zkušenost nebo to je prostě nakej šmel co za čas přestane fungovat. Díky za odpověď 

Taky jsem si toho na aukru vsimnul. On to podle me dela tak, ze pridas ke svemu uctu jeho. Jak je to mozne, co je za riziko, netusim. 

Recenze jsou kladne, ale kdyz to nebude fungovat, uz komentare nezmeni 🙂

Ja tady vidim problem v tom, ze jak nekdo ten pridruzeny ucet zmeni, smaze (co ja vim), tak se vsichni svezou a konci ...

Docela by me zajimal komentar nekoho kdo tomu rozumi, jak je toto mozne ... 

• 5 weeks later...

Já se Vám k tomu klidně vyjádřím :D

Je to jednoduché. Nebudu to úplně celé rozebírat, jaké to má limity atd ... 

Ten účet využívá ke stahování více lidí, je to dost omezené na počet. Není z žádných kradených kreditek ani nic podobného. Prostě se lognete nastahujete co chcete přepnete na svůj účet a hrajete. 

Pro prodejce to má nevýhodu. Zisk tam samozřejmě je, jinak by to nikdo nedělal. Ale není nijak ohromující. 

Prodejce musí evidovat úplně všechny prodeje včetně emailu. Kdyby se změnil účet, heslo a atp. A hlavně účet dobíjet. Využívají se různé akce atd ... 

Nehledejte v tom žádnou vědu. Klidně si můžete nakoupit 14 denní kódy na ebay a pak je tam každých 14 dnáí zadávat. Ale taky Vás to vyjde na 1000.

Pokud je někdo fakt aktivní hráč, měl by si pořídit svůj účet. pokud zapnete xbox jednou za čas... Je to nejlevnější a právě pro Vás