Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox ultimate game pass


swjs420

Recommended Posts

Zdravíčko, měl bych otázku ohledně game pass. Na aukru jsem narazil ultimate game pass na rok asi za 300 což se mi zdá docela podezřelé. Prodejce tam píše, že po koupi pošle email a heslo a tak bych se chtěl zeptat jestli s tím má tady někdo zkušenost nebo to je prostě nakej šmel co za čas přestane fungovat. Díky za odpověď 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

akci na Game Pas muzes vyuzit znova, jen uz se neplati onech 26kc, ale 339Kc. Ale i tak je to stále vyhodne.

Kazdopadne s tim od Aukra nebudes moct hrat na svém profilu, nehlede k tomu, ze mi to prodjde dost podezrele a zavani to podobnými inzeraty, kdy se nakupovalo přes kradene kreditky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem si toho na aukru vsimnul. On to podle me dela tak, ze pridas ke svemu uctu jeho. Jak je to mozne, co je za riziko, netusim. 

Recenze jsou kladne, ale kdyz to nebude fungovat, uz komentare nezmeni 🙂

Ja tady vidim problem v tom, ze jak nekdo ten pridruzeny ucet zmeni, smaze (co ja vim), tak se vsichni svezou a konci ...

Docela by me zajimal komentar nekoho kdo tomu rozumi, jak je toto mozne ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...

Já se Vám k tomu klidně vyjádřím :D

Je to jednoduché. Nebudu to úplně celé rozebírat, jaké to má limity atd ... 

 

Ten účet využívá ke stahování více lidí, je to dost omezené na počet. Není z žádných kradených kreditek ani nic podobného. Prostě se lognete nastahujete co chcete přepnete na svůj účet a hrajete. 

Pro prodejce to má nevýhodu. Zisk tam samozřejmě je, jinak by to nikdo nedělal. Ale není nijak ohromující. 

Prodejce musí evidovat úplně všechny prodeje včetně emailu. Kdyby se změnil účet, heslo a atp. A hlavně účet dobíjet. Využívají se různé akce atd ... 

 

Nehledejte v tom žádnou vědu. Klidně si můžete nakoupit 14 denní kódy na ebay a pak je tam každých 14 dnáí zadávat. Ale taky Vás to vyjde na 1000.

 

Pokud je někdo fakt aktivní hráč, měl by si pořídit svůj účet. pokud zapnete xbox jednou za čas... Je to nejlevnější a právě pro Vás

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu