Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Playstation 4 - zamrzání


Dingodile

Otázka

Zdravím, mám problém s PS4 FAT (jiná konzole, než v minulém dotazu).  Konzole normálně funguje, hry jdou hrát, ale konzole má problém, třeba při hraní zčerná obraz, z reproduktorů jde silné bzučení (seknutí zvuku) a po 10 sekundách cca vypadne obraz, aj zvuk a monitor píše - není signál, ale konzole furt je zaplá, a jde vypnout pouze podržením tlačítka. Zkoušel jsem vyměnit zdroj a beze změny. Může to být HDD ?  Nebo mám zkusit výměnu teplovodivé pasty, ale myslím si, kdyby se konzole přehřívala, tak se vypne hned natvrdo, a ne že ji musím vypnout já. Díky za odpovědi                                                                                    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Takže může pomoci reball grafického čipu ? Jinak, jak se konzole trochu zahřeje, po tom jak se vypne a znova zapne, tak se drží a nevypíná, zkoušel jsem to tak půl hodiny v Gta5, ale jak se vypne, vychladne, tak zase se problém jednou, dvakrát ukáže. Kdyby to bylo tak, tak by mně to ani moc nevadilo, ale aby se to nezhoršovalo.   Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Pokud by byl dle mého problém s chlazením celkově tak konzole nejdříve napíše upozornění a až pak se vypne.
Reballing graf. čipu si myslím potřeba nebude to by zase konzole asi nepracovala vůbec, spíše se podívat jak na tom je hdmi výstup a jeho připájení na desku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu