Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

2 Nintendo switch konzole


spitalska

Otázka

Ahoj, prosím o radu ohledně nastavení Switche. Od Vánoc máme switch konzoli, mám tam svůj účet a na konzoli mám tři uživatele - já + každé dítě. Teď jsem pořídila ještě jeden Switch. Zároveň mám nastavený rodičovský dohled. Chtěla bych se zeptat na radu ohledně té druhé konzole. Přihlásili byste se tam pod stávajícím účtem nebo vytvořili nový a přidali nové uživatele nebo jde pod nový účet přidat stávající tři uživatele? Bude lepší nejdříve koupit rodinný účet, vše uložit na cloud a následně se přihlásit na nové konzoli? Chápu, že pokud budou chtít hrát děti proti sobě, musí mít dvě karty se stejnou hrou. Jak je to pak s online hrami, když jsou konzole pod jedním účtem? Moc děkuji za rady. Zatím jsme hráli všechny hry solo nebo na coop mod v rámci jedné hry např. Rayman, takže jsem tyto informace nepotřebovala. Moc děkuji za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

0 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

Zatím je tato otázka bez odpovědi

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu