Jump to content
  • 0

Připojení k zápasu

stream09
 Share

Question

Čau, chtěl bych se zeptat jestli někdo neměl podobný problém. Koupil jsem si po dlouhé době plusko a chtěl jsem si zahrát s kamarádem FIFU proti sobě. Jenomže když on nebo já ho pozvu do hry vyběhne hláška "Soupeř opustil zápas" ani se nedostaneme k výběru týmu. Psal jsem jak na podporu EA tak volal providerovi internetu (máme stejného poskytovatele) a vše by mělo být v pořádku. Od podpory EA jsem nedostal žádné funkční řešení.

Ještě bych chtěl dodat že hry jako NHL, UFC taktéž od EA nám proti sobě fungujou. Tento problém je ale pouze u fify.. 

Přáteláky s ostatníma kamarády fungujou i sezóny online nebo fut.

Předem díky za odpověď 

6 answers to this question

Recommended Posts

• 0

jedná se o problém s NAT (tvůj NAT type a kamarádův NAT type) se spolu nekamarádí. Buď lze vyřešit tak, jak píše Sijůx nade mnou, případně si u providera nechat nastavit veřejnou IP adresu (většinou zpoplatněno), nebo to ochcat, a sice pustit si Týmovou hru online, nastavit si, že chceš ovládat všechny hráče, a tak stejně kamarád. Takhle to bude fungovat. 

• 0
před 7 hodinami, SAIXX napsal:

Díky zkusím a dám vědět. 

před 6 hodinami, perrek napsal:

jedná se o problém s NAT (tvůj NAT type a kamarádův NAT type) se spolu nekamarádí. Buď lze vyřešit tak, jak píše Sijůx nade mnou, případně si u providera nechat nastavit veřejnou IP adresu (většinou zpoplatněno), nebo to ochcat, a sice pustit si Týmovou hru online, nastavit si, že chceš ovládat všechny hráče, a tak stejně kamarád. Takhle to bude fungovat. 

Zajímavý je, že u ostatních her od EA to funguje jen u fify ne :D