Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak zjistit prihlasovaci udaje k uctu ps4


Danielbosek92

Recommended Posts

Zdravim. 

Pred cca 5ti lety, jsem zakoupil novy ps4. Standartne jsem si zalozil ucet, ktery pouzivam do ted. 

Mam ted docela zavazny problem, jelikoz email, ktery jsem uvedl pri zakladani uctu, uz 3-4 roky nepouzivam. Email ktery jsem uvedl si pamatuji, ale heslo k emailu to bohuzel uz neznam. 

Jsem furt prihlaseny na ps4 s timto uctem, jelikoz jsem se nikdy neodhlasil. 

No a ted proc potrebuji poradit. 

Chtel sem si stahnout do mobilu ps aplikaci, abych mohl komunikovat s prateli. Ale logicky to po me chce prihlasovaci udaje. 

Protoze mam zakoupeno plno her pres ps store. Budu take prechazet na ps5, ale chtel bych s timto uctem, abych neprisel o zakoupene hry a ostatni veci. 

Je nejaka moznost jak heslo k uctu na ps4 zjistit ? Kdyz pozadam o nove heslo, tak mi ho poslou na stary email na ktery se uz nedostanu. Email je psany na moje jmeno a primeni. To same ucet na ps4. 

Treba pres obcansky prukaz nejak, abych dokazal ze jsem opravdu skutecny majitel ? 

Vim ze je to moje hloupost, ale jak se jednou odhlasim tak prijdu o ucet, hry atd. 

Budu rad za kazde info. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu