Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Dualshock 4 problem


craig27

Otázka

Nazdar kluci mám velky problém buďto s ovladačem nebo Pskem. Při hraní se crosshair samovolně otačí o 360' aniž bych se dotykal pačky na ovladači. Při pohybu v před, postava či zbraň samovolne uhne do strany nebo se postava samovolně pohybuje po mapě. Dělá to u všech her. Paradoxem na tom všem je, že tohle přesně mi dělalo dřívější Psko či ovladac již v dubnu, než jsem koupil nynější konzoly. Zkusil jsem reset ovladace, apod. dokonce jsem v Planeu minulý tyden koupil na zkoušku další ovladač a po 2 dnech hraní to samé v bledě modrém. Dneska jsem udělal tovarko a rychlou inicializaci systemu bohužel bez vysledku, problém přetrvává.Uz jsem z toho fakt zoufaly

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

mám dva ovladače-starší-ten byl vždy v pohodě- a nový a u toho nového mi to dělá podobně/ stejně jak u Tebe a tak vždy pohnu ovl.prvky do protivky a je chvilku klid dělá to občas-blbé je to když třeba chceš přesně střílet ale dá se tím hrát...podle mne nějaký mikrospínač je na tom hodně zle nebo nějaký mechanický zádrhel v ovladači...ale už to neřeším...čekám na ps5------je divné že Ti to dělá to stejné u více kusů...půjčit si někde ještě jeden ovladač či zajít ke kolegovi a zkusit co to udělá u něj...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

..tak pokud je možnost zkusit i ty Tvé udajně vadné na psku od kolegy...však máš rozum....navíc mne tak napadlo---mi se teď po pěti letech pokazil interní disk v ps4.....a jak jsem se snažil tam nahrát nové data a dát to do továrního nastavení tak si oba ovladače-připojené kabelem-samozřejmě nejdříve jeden a pak druhý dělali co chtěli a jak jsem třeba chtěl vyzkoušet těch 7 možností co psko v nouzáku nabízí tak přepnout to byl problém....musel jsem jít jinde a pak se vrátit a třeba i třikrát posobě než ovladač to přepl.....takže i ten disk se systémem má na to vliv...teď si vlastně uvědomuji že jsem na tom už po opravě/výměně toho disku hrál dva večery   a neudělalo to...teď ale zase nevím jestli jsem náhodou nehrál jen na tom starším který je O.K

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak teď jsem vypl ps4..hrál myslím přes 2 hoďky oba dva ovladače jsem vyzkoušel a jdou bez problémů...tak nevím...že by problémy s ovladačem tak nějak avízovaly dopředu problém diskem?No a navíc Ti to dělá u několika ovladačů  a i u toho nového z toho Planea...snad ještě zkusit ty Tvoje ovladače na jiné ps4 ale tam si myslím tam to půjde..Takže když to shrnu ovladač-sice jeden blbl stejně jak Tobě a pak mi odešel interní disk-po výměně už to nedělá...jinak dali mi tam sshd saagate 500 stoji okolo 900 Kč.....má to být hybrid mezi ssd a normálním diskem a pravdou je že načitání se neskutečně zrychlilo-to jenom tak na okraj...a jdu spát....dobrou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu