Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Zaplaceni ps plus na jinem profilu


Kuricz

Otázka

Na ps4 jsem mel zaplaceny ps plus. Ted jsem si zaplatil dalsi na rok ale zaplatil jsem ho na uzivateli “dite” predchozi zaplaceni bylo na hlavnim uzivateli. Ted ale po zaplaceni je ps plus aktivni jen na tom uzivateli dite??? Nemelo by byt jedno kde to zaplatim. Cislo uctu stejne, email stejny, ps4 stejny. Preci kdyz je na jednom zarizeni ps4 nekolik uzivatelu tak si nemusi kazdej platit Ps plus??? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Plusko je aktivni na tom uctu na kterem ho koupis a pokud si ten dotycny ucet aktivujes jako primarni, tak vyhodu pluska, coz je moznost online hrani, funguje na cele konzoli, tedy i na dalsich uctech. Stejne to je kdyz si stahnes ty hry co jsou v plusku zadarmo. Stahnout je budes muset pres ten ucet ktery ma zaplacene plusko, ale hrat je budes moct i z jinych uctu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu