Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

xbox 360 elite mechanika dg-16d2s


ardo

Otázka

Dobrý den, porosím Vás mám takový problém. Živím se opravami TV,atd. Chci konzoli dát synovci ,aby měl povánoční radost, ale jsem bohužel v prčicích.

Původní mechanika je úplně mrtvá (nejde vysunutí,nic.). jediné co se děje při manuálním otevření a zavření šuplíku se rozsvítí laser. Všiml jsem si že na XBOXu s odpojenou mechanikou  bliká zelená LED pokud ji zapojím, tak LED svítí. Čili úplně mrtvá není.

Na driveru (IO pro řízení motorů) chyběla ta teplovodivá guma pro chlazení na plechový obal. Je tedy možné , že driver je integráč je KO. 

 

Koupil jsem novou mechaniku se kterou vše jede, ale i DVD se hrou se chová jako film..Na pozadí mám logo XBOX a dole lištu s PLAY,stop,atd.....Problém bude určitě v rozdílných klíčích..

Mám doma převodník úrovní na RS232 

Ovšem moje otázka zní, pokud by v té originální mechanice byl KO ten hlavní čip , tak jsem vlastně v konci, protože bych nevytáhnul  klíč . :(

 

Nebo se dá  udělat i věc, vytáhnout klíč z nové mechaniky a tento nahrát i přímo do konzole? 

Samozřejmě můžu přepájet ten driver motorů z nové mechaniky do staré,  pokud je chyba v něm

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu