Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

mafia 2 dlc


lubosek98

Otázka

17 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
už jsem to tu psal polaci nedělaj dabing ,už jsem skoušel polskou verzi M2 a byla anglicky s polskyma titulkama

Kurna, nedalo mi to, tak som vlozil DVD s Mafiou2 a vybral v Locale Poland a zvuk je naozaj angl. s PL titulkami. Este aj DB maju poliaci po polsky, ale dabing nie a nie...Cesi 10 mil. narod a poliaci 40 mil....toto nema chybu :D Na com este nesetria nasi severny susedia :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Super. Díky mooc z toho linku http://marketplace.xbox.com/pl-PL/Product/Mafia-II/66acd000-77fe-1000-9115-d8025454087d To opravdu jde stáhnout a je to i s CZ dabingem. Thank's

Jo a ještě s těma achievementama. Opravdu se nepřičítají, když si dám gamerscore tak mafie má 47 achievementů. A když to otevřu je jichu tu 67. To se snad spraví až neschopnej cz livu tuhle celou závadu vyřeší. Už se mi to stalo u Skate 3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu