Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Přechod na Xbox z PS


Johnys109

Recommended Posts

Ahoj,

chtěl bych se s vámi pobavit o mém dilematu 🙂 Před rokem jsem se skrz přátele dostal k PS4 a od té doby tam hrál různé PS resty. Vzhledem k tomu, že jsem nadšenec do technologií, tak jsem si hned koupil i PS5. Musím říct, že PS5 je dobrá, ale stejně mě láká i Xbox 🙂 

Spíš jsem se chtěl zeptat jak funguje ta zpětná kompatibilita? Funguje to tak, že CDčko z X360 rozjedu na series X?

A taky jak je to z fyzickýma kopiemi her. Stejně jako na PS nepřilnou k účtu? Můžu tedy hry půjčovat a prodávat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Nevím jak je to s X360 hrou v XSX ale já když strčím DVDs hrou z X360 která je zpětně kompatibilní do Xboxu One,tak se stáhne hra a DVD slouží jen k ověření, takže musí být v mechanice, tudíž to bude nejspíš stejně i s XSX.

Fyzické kopie her, myslíš hry na placce nebo hry stažené z MS Store?

Placky můžeš půjčovat, prodávat, hry koupené a stažené ze storu ne, jsou vázané na účet, ale funguje sdílení her mezi dvěma Xboxy kdesi nasdilite účty.

Jako asi bude možné účet s hrama prodat či půjčit, ale to jsem nikdy nezkoušel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za odpověď. Říkal jsem si, jestli ta zpětná kompatibilita není právě jen pro hry koupené digitálně. Ale to, že to funguje i z DVD je super. To že to nejede nativně z toho DVD chápu, kvůli jiné architektuře X360 a X1.

Tím sdílením her myslíš, takové to nastavení Xboxu jako domací? O tom jsem něco četl. Myslíš, že to tak bude fungovat i dál na nové generaci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Jj myslím nastavení Home (Domácí)

A určitě to fungovat bude na nové generaci, já osobně tak sdílím mezi Xbox One S a mým Xbox OneX

U Sony lidi prodávají hry na primar/sekundár účtech, Xbox nic takového nemá, ale zas má Xbox Game Pass Ultimate což je půjčovna/knihovna her kde máš za jednu cenu Gold, Game Pass, EA Play, Game Pass pro PC v jednom.

Gamepass Ultimate je nejlepší pokud si koupíš Gold na 3 roky max a jako nový uživatel máš Gamepass Ultimate za 26Kč, aktivujes Goldy a pak Ultimate a máš za cenu 3 ročního Goldu, což je kolem 3000Kč, Gamepass Ultimate ☝️😉

Sdílení je super,. můžeš sdílet i Game Pass Ultimate, takže jeden koupí a oba dva hrajete, což je pak poloviční cena.

To sdílení je jednoduché, nastavis svůj účet u kámoše jako Home a on svůj u tebe, a hrajete

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu