Jump to content

basildon

Junior Moderators
 • Content Count

  1103
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  21

basildon last won the day on September 11

basildon had the most liked content!

About basildon

 • Rank
  Member
 • Birthday 06/11/1975

Informace

 • Home
  Ostrava
 • Hobby
  PC, Xbox360, Xbox One, Xiaomi

Herní účty

 • Gamertag
  PetrDUBINA

Recent Profile Visitors

3526 profile views
 1. Komu hučí, tak šup do sprchy pod studenou vodu a pak se třít froté ručníkem
 2. @Kamel Musíš koupit další skříň, nějakou sběratelskou edici z IKEA shopu
 3. Ale bude, koukni na net na obrázky porovnání velikosti Bude velký jak IKEA skříň od @Kamel do které schovává své poklady
 4. No a nepisou to na rtings? Takže by to fungovat na XE9005 mělo Update 6/12/2018: A note for Xbox One X and Xbox One S owners: 1080p @ 120 Hz from the Xbox is only supported on this TV when the Xbox's connection type is changed from Auto-detect (Recommended) to HDMI, but unfortunately in this mode 4k and HDR aren't supported.
 5. Mám přesně stejnou telku od Sony a HDR funguje na Xboxu S co mám doma, zapíná se třeba u Forzy Horizon 4 při zapnutí hry a nabízí zda chceš či ne zapnout HDR, ale HDMI kabel musíš mít v HDMI 2 nebo 3 a zapnuté HDR v nastavení TV. Koukni sem na recenzi a v sekci Setting je i jak tuto TV nastavit, mám to přesně podle nich nastavené a jsem spokojený. https://www.rtings.com/tv/reviews/sony/x900e Dle rtings by to mělo na Xboxu fungovat.
 6. Jj taky jsem to četl že MS opravil cenu u X verze, ale i tak dobré si myslím. Já stejně budu kupovat až příští rok a snad vydají i X verzi bez mechaniky za menší peníz.
 7. No pokud by chtěli zrušit bazar her na kolcách, tak by stačilo aby disky měly stejné omezení jako hry stažené a obsahovaly kód, takže jedna instalace na jeden účet a konec, tím by se jim možná zvětšily zisky a nebo povolili třeba max 2-3 instalace, nebo kdyby aspoň zlevnili hry pro stahování oproti DVD, protože já nechápu, proč mám platit za staženou hru kolikrát 2-3x víc než za hru na DVD.
 8. To by bylo super pokud by vydali plnotučnou verzi X verze bez mechaniky, to bych ji určitě koupil, jelikož já mám jen digi verze her, jsem lenivý měnit a strkat kolca do mechaniky A ještě lepší by bylo, pokud by tam dali místo mechaniky větší ssd disk
 9. https://support.xbox.com/help/errors/xbox-360/error-code-e68 Podle všeho jde o HW chybu nejspíše disku A tady je návod (anglicky) co by mohlo chybu způsobit a jak je možné tuto chybu opravit https://www.google.com/amp/s/windowsreport.com/xbox-error-e68/%3famp
 10. Přesně jak říká KaKamel Ceny jsou dobře nastavené, Xkova verze pro hráče s 4k TV a ta Skova ideální pro GamePassUltimate ve kterém bude i EA Play, takže za nějaké 3000 navíc máš Xbox s 200+- hrama na 3 roky zajištěný a bez starostí. A vzhledově se mi obě verze líbí a osobně půjdu do Xkove verze, jelikož teď mám doma Xbox S,tak si o hodně výkonově polepším, ale počkám na příští rok až vychytají "mouchy"
 11. Myslím že v dnešní době cen her na X360 je zbytečné hry pálit a je jednodušší je koupit na bazarech, čímž si usetris nervy pri vypalování a peníze za zkažené média ci za vypalovacku. A jak ověřit zda Xbox umí pálené hry, nejednodušší je vložit vypálenou ověřenou hru do mechaniky.
 12. BAN hrozí vždy, ať už dříve nebo později a jelikož je X360 starý víc jak 10let tak to co se psalo o RGH před léty platí i dnes. Nevím jak MS BANuje ale myslím že zablokuje jak.konzoli tak asi i účet, nejsem.si tim jistý. To je nevýhoda RGH, nelze hrát online, bohužel. Co jste ušetřili na pár hrách, se nejspíš nevyplatilo, jelikož hry na X360 stojí kolem stovky. Pokud chcete hrát online a nejnovější i straší a hry a nevadí vám hry kupovat, kupte si XboxOne, cena je +- stejná jako za X360 s RGH a 50ti hrama
 13. No myslím že sis odpověděl sám, neznačkové ovladače Xbox nepodporuje, PC s tím problém nemá
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy