Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

basildon

Junior Moderators
 • Příspěvků

  935
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vyhrané dny

  7
 • Feedback

  100%

basildon naposledy vyhrál(a) dne Květen 22

basildon měl nejlépe hodnocený obsah!

O uživateli basildon

 • Hodnost
  Member
 • Datum narození 11.6.1975

Informace

 • Město
  Ostrava
 • Koníčky
  PC, Xbox360, Xbox One, Xiaomi

Herní účty

 • Gamertag
  PetrDUBINA

Návštěvy profilu

1 916 zobrazení profilu
 1. Takže teď když dat Vypnout tak se ti vypne jak Xbox tak i ovladač? To jsem rád že jsme to nakonec vyřešili.
 2. Takže ještě jednou, opětovně sparovat s Xboxem, podivat se zda je aktuální verze softu pro ovladač a neni potřeba jej aktualizovat (Settings - Device accessories), poté dej restart konzole pres menu Nastaveni, až konzole opět najede, přiřaď ovladač k účtu (nebudeš se muset přihlašovat když zapneš konzoli timto ovladačem), dej třeba opět restart konzole. Jak najede mela bys být automaticky přihlášena. Zkus vypnout Xbox zmáčknutím tlačítka na ovladači a vyber Vypnout konzoli. Konzole bude chvíli blikat i ovladač a pak se vše vypne (asi 10-15 sekund), aspoň u mně to tak dělá. Nevytahuj baterky!
 3. Divné, ale zkus nejdříve opět sparovat ovladač https://support.xbox.com/cs-CZ/xbox-one/accessories/connect-a-wireless-controller Potom zkus aktualizovat ovladač přes Nastavení - Kinect atd - vyber ovladac a mělo by se ti zobrazit zda je aktuální, jestli ne, aktualizuj. Ještě tam můžeš přiřadit ovladač k účtu, takže se nemusíš po zapnutí přihlašovat. Pokud to nepomůže, zkus ještě si půjčit od někoho druhý ovladač.
 4. Buď je špatný ovladač, zkus si půjčit od někoho jiný a nebo děláš neco špatně. Vypínas Xbox ovladačem a ovladač stále svítí a Xbox ne? Vypínas ho přes Menu nebo podržením? Zkus ho prostě opět spárovat s Xboxem pidle návodu co jsem psal výše.
 5. Jsem si na 99% jistý, že je to tím, že vytahujes baterky z ovladače a ten se tudíž odparuje od Xboxu a je nutné jej opět spárovat. Nevytahuj baterky a bude vše ok. Spáruj správně ovladač s Xboxem a bude vše v pohodě.
 6. Právě proto se divím, že nejde zapnout ovladačem, pokud to nekdo nevypnul v Nastavení. Jak vypinas Xbox? Napiš postup Myslím že chyba je v tom že vytahujes baterky z ovladače a ten není spárovaný s Xboxem, tudíž neví co má zapnout a Xbox prostě nezapnes. Takto lze jen správně spárovat ovladač s Xboxem https://support.xbox.com/cs-CZ/xbox-one/accessories/connect-a-wireless-controller
 7. Ty když dáš volbu Vypnout konzoli, tak se ti Xbox vypne a ovladač ne? Já když to udělám, tak mi chvíli bliká konzole i ovladač a vše se vypne. Vypnout konzoli znamená že vypnes Xbox i ovladač, prostě vše a Vypnout ovladač jen vypne ovladač, to používám když stahuju hry tak ať mi zbytečně nesvítí ovladač. Myslím že ti konzole nejde zapnout tím ovladačem, protože z něj vytahujes baterky, tudíž si myslím že se ti odhlásí od konzole a musíš ho opět spárovat.
 8. Je to tam na 100% nedávno jsem na to narazil v Nastavení, když jsem koukal co je nového po aktualizaci. Kde to je si již nepamatuji, jsem do večera v práci, zkusím to najít večer jak přijdu domů.
 9. Jak už jsem psal v jiném tvém tématu, v Nastavení to určitě je, jsou tam volby zapnout ovladačem, tlačítkem na konzoli a nebo obojí. Základ je mít spárovaný ovladač s konzolí.
 10. basildon

  Xbox One S externí HDD vypadavá wifi

  Nastavení zapnutí gamepadem najdeš v Nastavení v Xboxu, je tam položka jen ovladačem, jen tlačítkem na konzoli nebo obojí.
 11. basildon

  Nefungující ovladač

  Divné, buď je něco špatného s ovladaacem nebo Xkem. Taky by to mohlo něco rušit
 12. basildon

  Nefungující ovladač

  A zkoušeli jste aktualizovat ovladač?
 13. basildon

  Dvě konzole jeden učet

  Nevím jestli je to blbé, ale přečti si to tady jak se to nastavuje. http://xboxweb.cz/sdileni-her-u-xbox-one/
 14. basildon

  Dvě konzole jeden učet

  Obě nastavit Home, u tatika tvůj účet a Hime a u tebe tatikuv ucet a Home. Nevím jak to funguje, nemám nikoho na sdílení her. Tak hlavně že ti to funguje
 15. basildon

  Dvě konzole jeden učet

  System >Settings > Power & startup. nejspíš tam máš Instant On, tak to změň
×

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu